نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

4 معیار مهم در تعیین قیمت نظافت ساختمان

تعیین قیمت نظافت ساختمان

قیمت نظافت ساختمان با هزینه‌ی بالا، خدمات عالی را تضمین نمی‌کند، درست مانند هزینه‌های کم به این معنی نیست که لزوماً خدمات استانداردی را ارائه نمی‌دهند.

اکثر مردم زمان آزاد زیادی ندارند. با وقت آزاد کمی که دارند، معمولاً می‌خواهند آن را صرف کارهایی کنند که واقعاً از آن لذت می‌برند، مانند پیاده‌روی، دیدار با دوستان یا نقاشی. پس زمان کافی برای نظافت ساختمان و آپارتمان ندارند. احتمالاً شما نیز به استخدام یک کارگر نظافتچی از شرکت نظافتی فکر کرده‌اید تا نیازهای شما را برآورده کند و به شما اجازه دهد زمان خود را آنطور که می خواهید سپری کنید.

با این حال، ممکن است از خود بپرسید: هزینه تمیز کردن ساختمان چقدر است؟

اگر می‌خواهید که بهترین کیفیت خدمات را بدون بودجه زیاد دریافت کنید، می‌توانید با شرکت تمیزک تماس بگیرید. در اینجا راهنمای کوتاهی را گردآوری کرده‌ایم تا به شما در درک بهتر، قیمت‌های نظافت ساختمان و عواملی که در قیمت نظافت تاثیر می‌گذارد، آگاه می‌کند.

قیمت نظافت ساختمان در شرکت تمیزک

یکی از بهترین شرکت‌هایی که در حوزه خدمات منازل در حال فعالیت است، شرکت تمیزک می‌باشد. این شرکت به دلیل ویژگی‌های متعدد و مختلفی از جمله مناسب‌بودن قیمت نظافت منزل و ساختمان که به مشتریان ارائه می‌کند، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی نیز برای شما به‌حساب بیاید. هزینه نظافت ساختمان تحت‌تأثیر چندین مؤلفه مهم است که هرکدام از آن‌ها می‌توانند سبب شوند تا هزینه‌هایی که برای این کار پرداخت می‌کنید، بیشتر یا کمتر شوند.

مساحت ساختمان

اولین مورد مربوط به مساحت ساختمان است. هرقدر مساحت بیشتر باشد، قطعاً هزینه نظافت ساختمان نیز بیشتر خواهد شد. به همین خاطر اگر ساختمان شما چندین طبقه بوده و بسیار نیز بزرگ است، بهتر است قبل از هر کاری ابتدا تعرفه و نرخ نظافت ساختمان را بپرسید تا از این بابت مطمئن باشید.

تعداد دفعات نظافت در ماه

بسیاری از ساختمان‌ها ترجیح می‌دهند تا قراردادهای یک‌ساله را بابت نظافت ساختمان خود با شرکت تمیزک ببندند. اینکه چندین بار در ماه نیاز به نظافت ساختمان وجود دارد نیز می‌تواند بر روی قیمت خدمات نظافت ساختمان تأثیر بگذارد. برخی از ساختمان‌ها ده روز یکبار، برخی دو هفته یک‌بار و برخی نیز ماهی یک‌بار احتیاج به نظافت دارند.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل نیرو هوایی

نوع نظافت

نظافت منزل در تهران نیز باتوجه‌به نوع نظافت می‌تواند کاملاً متفاوت باشد. به طور مثال اگر قرار باشد تا صرفاً راه‌پله‌ها، آسانسور و پارکینگ تمیز شود، قیمت متفاوتی از تمیزکردن خانه، آشپزخانه و سرویس بهداشتی به شما اعلام می‌شود.

به همین خاطر نیز توصیه می‌کنیم تا حتماً پیش از رزرو نظافتچی برای تمیزی و نظافت حرفه ای محل کار و زندگی خود، تمامی سؤالات خود و تعرفه‌ها را بپرسید و یا در سایت تمیزک این موارد را چک کنید.

قیمت نظافت ساختمان در شرکت تمیزک

جنسیت نظافتچی

قیمتی که برای نظافت‌کردن ساختمان‌ها توسط پرسنل خانم و آقا به مشتریان اعلام می‌شود، می‌تواند کمی متفاوت باشد. این مسئله نیز به چند دلیل است. برخی از کارها نیاز به‌دقت و ظرافت بیشتری دارند، در این موارد نظافتچیان خانم گزینه‌های بهتری بوده و احتمالاً تعرفه‌های بالاتری را نیز دارند.

برخی دیگر از فعالیت‌ها نیز نیاز به نیروی بدنی بیشتری دارند. در این موارد نیز بهتر است از نظافتچی آقا استفاده کنید.

زمان مناسب برای نظافت ساختمان

اما چه زمانی می‌تواند بهترین زمان برای نظافت‌کردن ساختمان باشد؟

علاوه بر این موضوع که قیمت نظافت ساختمان چقدر است، زمان نظافت نیز اهمیت دارد. معمولاً بهترین زمان برای نظافت‌کردن ساختمان سنجیدن شرایط آب‌وهوایی و موقعیت زمانی است.

به طور مثال اگر نیاز به شستن فرش، موکت، پتو و… دارید، بهتر است حتماً در روزهایی که هوا آفتابی می‌باشد این کار را انجام دهید.

مورد بعدی آن است که در روزهای تعطیل و یا در روزهایی که رفت‌وآمد در ساختمان کمتر است، نظافت فضای بیرونی ساختمان همچون راه‌پله‌ها، آسانسور و پارکینگ را انجام دهید.

در این شرایط کارگر نظافتچی آقا می‌تواند بادقت و تمرکز بیشتری کارش را انجام دهد. از سوی دیگر نیز رفت‌وآمد کمتر بوده و محیط‌هایی که شستشو می‌شود، زمان بیشتری برای خشک‌شدن دارند.

خدمات تمیزک و تأثیر آن در هزینه نظافت ساختمان

شرکت تمیزک از جمله معتبرترین شرکت‌هایی است که امروزه در حال فعالیت در زمینه خدمات نظافتی ساختمان‌ها است. این شرکت انواع خدمات نظافتی را به مشتریان عرضه می‌کند.

در زمان‌هایی همچون نزدیک به پایان سال و عید نوروز، این مسئله بیشتر نمود پیدا می‌کند؛ زیرا معمولاً خانه‌تکانی‌های هرساله آغاز شده و افراد نیاز به کمک برای خانه‌تکانی دارند.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل غرب تهران

خدمات تمیزک و تأثیر آن در هزینه نظافت ساختمان

مهم‌ترین مزایای سفارش آنلاین نظافت ساختمان در تهران

زمانی که قیمت نظافت ساختمان را متوجه شدید، می‌توانید هم به‌صورت تلفنی با تمیزک تماس بگیرید و نوبت نظافت را رزرو کنید و هم می‌توانید به‌صورت آنلاین این کار را انجام دهید. اگر از روش آنلاین استفاده کنید، مزیت‌هایی نیز شامل حالتان می‌شود که بد نیست از آن‌ها باخبر باشید.

اولین مورد آن است که قیمت خدمات نظافت ساختمان را بهتر می‌توانید متوجه شوید. سایت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که به‌صورت لحظه‌ای از تغییر قیمت‌ها باخبر شوید. مسلماً خبر داشتن از قیمت‌ها در تعیین نوبت‌ها بیشتر به کارتان می‌آید.

۱- صرفه‌جویی در زمان

برای نظافت ساختمان در تهران که زندگی دائماً در جریان تندی قرار دارد، می‌توانید از روش آنلاین استفاده کنید و در زمان خودتان صرفه‌جویی نمایید. صرفه‌جویی‌کردن در زمان سبب می‌شود تا بتوانید به دیگر کارهای خودتان نیز رسیدگی کنید.

۲- هزینه‌های پایین‌تر

قیمت نظافت ساختمان زمانی که از شیوه آنلاین استفاده می‌کنید، می‌تواند برای شما کمتر شود. این موضوع به این خاطر است که شامل تخفیفات زیادی دراین‌خصوص خواهید شد.

۳- اطلاع از قیمت نظافتچی ساختمان

حتی در استفاده از شیوه آنلاین برای رزرو نوبت تمیزی ساختمان‌ها و محل زندگی خود، می‌توانید از قیمت نظافتچی ساختمان نیز باخبر شوید. معمولاً تعرفه‌ها و دستمزدهای نظافتچیان خانم و آقا کمی با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر نیز هزینه نظافت ساختمان با چند نظافتچی با جنسیت‌های مختلف می‌تواند متفاوت شود.

بیشتر بخوانید : نظافت منزل تهرانپارس

سخن پایانی

اگر می‌خواهید یک شرکت قابل اعتماد را برای نظافت ساختمان پیدا کنید که سال‌ها در این زمینه تجربه دارند و خدمات حرفه‌ای را ارائه می‌دهند و همچنین قیمت نظافت ساختمان نیز مقرون‌به‌صرفه باشد، می‌توانید با شرکت تمیزک تماس بگیرید.

شرکت تمیزک برای انجام دادن کار‌های نظافتی شما، ⁩هزینه‌ای زیاد دریافت نمی‌کند. فرآیندهای نظافتی این شرکت ساده و قابل درک است و خدمات نظافتی را به بهترین نحو، برای ساختمان‌های تجاری و مسکونی ارائه می‌دهند.

این شرکت به شما کمک می‌کند تمیزی که می‌خواهید و نیاز دارید را در ساختمان خود داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسیدبا خدمات ما
آسوده خاطر باشید