نظافت منزل تهرانسر✔️با نظافتچی ماهر آقا +【قیمت ۱۴۰۳】

معرفی بهترین نظافتچی آقا و خانم در تهرانسر برای خدمات نظافت منزل و ساختمان + قیمت نظافت منزل تهرانسر با رضایت ۹۸% کاربران ۱۴۰۲

درخواست خدمات
سفارش سریع تلفنی: ۸ صبح تا ۲۳ شب همین الان تلفنی سفارشت رو ثبت کن بدون زحمت
سفارش سریع تلفنی :

۷۱۰۵۷۰۵۱ - ۰۲۱

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته
نظافت منزل تهرانسر✔️با نظافتچی ماهر آقا +【قیمت ۱۴۰۳】
بهترین متخصصین نظافت در خدمت شما
نظافتچی ماهر
7
علی مفردی
همیار متخصص - 7 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
6
امیرحسین بذری
همیار متخصص - 6 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
5
یحیی خانی
همیار متخصص - 5 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
3
مصطفی ملتی
همیار متخصص - 3 سال تجربه حرفه ای

هزینه نظافت منزل در تهرانسر

سرویس خدماتقیمت تومان
نظافتچی آقا ۴ ساعتهاز ۳۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۶ ساعتهاز ۵۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعتهاز ۶۸۰ هزار تومان
نظافتچی خانم ۸ ساعتهاز ۷۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعته (VIP)از ۸۸۰ هزار تومان
هر ساعت اضافه کار۷۰,۰۰۰ هزار تومان
نظافت سقف آشپزخانه۸۰,۰۰۰ هزار تومان
مطمئن نیستید چند ساعت کار مناسب شماست؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
380 هزارتومان
580 هزارتومان
680 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده خود نظافتچی است .
تمیزک بهترین شرکت خدمات نظافت منزل و ساختمان در تهران

نکاتی مهم که قبل از رزرو نظافتچی باید بدانید

تضمین کیفیت و امنیتبرای آسودگی خاطر شما
ضمانت نظافتچی:1 ساعت اول رایگان
تسویه حساب:بعد از اتمام کار
تابعیت نظافتچی:تمامی پرسنل ایرانی
مدارک احراز هویت:کارت ملی و شناسنامه
ارائه ضمانت:سفته و عدم سو پیشینه
اعزام نظافتچی:به تمام نقاط تهران
ساعت شروع به کار:ساعت 8 یا 9 صبح
رضایتمندی:بالای 90% رضایت مشتری
دارای گواهی معتبر:مجوز و شماره ثبت ۶۲۰۲۸۰
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

گارانتی خدمات ( ۱ ساعت اول رایگان )
از اعتماد شما صمیمانه متشکریم 🙂 گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است. اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

نظافت منزل تهرانسر

شرکت نظافتی در تهرانسر

ساکنین محله‌های بزرگ تهران با مشغله‌‌های زیادی دست‌به‌گریبان هستند؛ به‌همین علت نظافت منزل به‌دلیل مشغله زیاد ساکنین آن کاری بسیار دشوار است و علاوه‌بر‌این با کمبود وقت برای نظافت منزل مواجه هستند و ترجیح می‌دهند که این مسئولیت را به شرکت‌ نظافتی معتبر در تهرانسر بسپارند.

تمیزک در این زمینه بهترین عملکرد را دارد و با نظافتچی آقا و نظافتچی خانم در تهرانسر، نظافت خانه‌های شما را با استفاده از محصولاتی که با محیط زیست سازگار هستند، انجام می‌دهند و کثیفی و باکتری‌ها منزل شما را کاملا از بین می‌برند.

آپارتمان‌های تهرانسر نیز، به نظافت راه‌پله و نظافت سایر قسمت‌های مشاعات ساختمان نیاز دارد و باید از یک شرکت نظافتی کمک بگیرند که معتبر باشد.

نظافت منزل در تهرانسر با نظافتچی حرفه‌ای

امروزه بیشتر کارها مثل نظافت منزل به‌صورت علمی و اصولی و توسط نظافتچی‌های حرفه‌ای انجام می‌شوند. شرکت نظافت منزل تهرانسر آموزش‌های ویژ‌ه‌ای برای نظافتچی‌های خانم و آقا در نظر گرفته است که در این دوره‌ها آموزشی بهترین روش‌های نظافت و وسایل مورد نیاز برای یک نظافت اصولی آموزش داده می‌شود.

نظافتچی منزل در تهرانسر با استفاده از بهترین روش‌ها و وسایل نظافت، در کمترین زمان کار‌های نظافت منزل شما را انجام می‌دهند.

نکته مهم : تمیزک در راستای تعهد و گارانتی خدمات خود فقط از نیروی کاربلد و با تجربه برای نظافت منزل در تهرانسر استفاده میکند.

در مورد جنسیت نظافتچی‌های نیز شما می‌توانید تصمیم گیرنده باشید؛ اگر جنسیت آقا یا خانم برای شما اهمیت دارد، نگران نباشید به‌آسانی می‌توانید با مراجعه به سایت و تماس با پشتیبان های تمیزک درخواست نیروی آقا یا خانم برای نظافت منزل خود را اعلام کنید. به این صورت می‌توانید در خدمات نظافت آپارتمان در تهرانسر، از کیفیت خدمات و همچنین جنسیت نظافتچی اطمینان حاصل کنید.

اهمیت نظافت منزل در تهرانسر

تمیز نگه‌داشتن منزل بسیار مهم است که به تلاش و زمان زیادی نیز نیاز دارد. بعضی وقت‌ها ممکن است میان اتفاقات خانوادگی، کاری و اجتماعی نظافت منزل را فراموش کنید. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری، ساکنین محله تهرانسر به شرکت خدماتی در منطقه تهرانسر برای کار‌های نظافتی خود نیاز دارند.

استخدام نظافتچی منزل از شرکت نظافت منزل تهرانسر یک راه عالی برای آزاد‌کردن زمان برای تمرکز بر سایر وظایف مهم است. علاوه‌ بر مزایای بازگشت به خانه‌ای مرتب و تمیز در پایان یک روز کاری طولانی، مزایای بیشتری برای نظافت خانه توسط تمیزک وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

خدمات نظافت منزل تهرانسر سلامت کلی و کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد، به‌ این صورت که بهم‌ریختگی بیش‌از‌حد منزل می‌تواند باعث استرس شما شود و هنگامی که سطح استرس شما افزایش می‌یابد، احتمال بیماری نیز افزایش می‌یابد.

از طرف دیگر، یک محیط کاملا تمیز باعث ایجاد حس آرامش می‌شود. فضایی که به‌درستی تمیز شده باشد، انتشار میکروب‌ها را کاهش می‌دهد و به ایجاد محیط امن‌تری برای شما و خانواده‌تان کمک می‌کند که یکی از فواید نظافت منزل برای شما می‌باشد.

شرکت نظافتی تهرانسر

شرکت تمیزک چه مسئولیتی در مقابل مشتریان خود دارد؟

نیروهای نظافتی در زمان و روز تعیین‌شده در محل مورد درخواست شما حاضر می‌شوند و کار‌های نظافتی شما را به بهترین شیوه انجام می‌دهند.

همچنین تمیزک خواسته‌های مشتریان خود را به‌طور کامل در نظر می‌گیرد و به آن‌ها پایبند است و تمام تلاش خود را برای راضی نگه‌داشتن مشتریان به‌کار می‌گیرد.

در اینجا چند مورد درباره اینکه مشتریان از یک شرکت نظافتی چه می‌خواهند، آورده شده است، که شرکت نظافت منزل تهرانسر آن‌ها را برآورده می‌کند.

مشتریان خواهان کار با کیفیت هستند

ما تلاش می‌کنیم تا کار با‌کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهیم؛ زیرا ارائه خدمات نظافتی باکیفیت پایین‌، خطر از دست‌دادن مشتریان را دارد. شرکت تمیزک به‌عنوان بخشی از استراتژی مدیریت خود، اطمینان می‌دهد که بر ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان خود تمرکز دارد.

کارکنان قابل اعتماد، مودب و آموزش‌دیده

سایر جنبه‌های مهم، که مشتریان به‌دنبال آن هستند، به نیرو‌های نظافتی و اداری شرکت مربوط می‌شود. نقش کارفرما به‌عنوان صاحب کسب‌و‌کار نظافت مهم است؛ اما نظافتچی‌ها به‌عنوان چهره شرکت عمل می‌کنند.

نحوه تعامل نظافتچی‌های شرکت با مشتریان می‌تواند موجب جذب مشتریان جدید یا به از دست دادن آن‌ها کمک کند. اولین چیزی که مشتریان از کارکنان یک شرکت نظافتی می‌خواهند، قابل‌اعتماد بودن است.

شرکت نظافت منزل تهرانسر همیشه در استخدام نیروهای نظافتی خود بسیار ریزبینانه عمل کرده است؛ زیرا یکی از راه‌های ایجاد اعتماد، داشتن استانداردهای بالا برای استخدام کارکنان و انجام بررسی‌های گسترده سابقه‌کار بر روی کارکنانی است که استخدام می‌کنند. از آنجایی که کارپذیران، بیشتر با مشتریان تعامل دارند، آن‌ها را آموزش می‌دهند که چگونه بر‌خورد کنند و همیشه رفتاری مودبانه داشته باشند.

قیمت نظافت منزل تهرانسر

برای اطلاع از قیمت نظافت منزل تهرانسر می‌توانید با ما تماس بگیرید، و یا در ابتدای صفحه سایت قیمت ها را ملاحظه بفرمایید.

چند عامل در محاسبه هزینه نظافت تاثیر‌گذار هستند مانند:

 • کیفیت خدمات ارائه شده
 • مدت زمان کار نظافتچی
 • نوع خدمات درخواستی مشتری شامل درخواست نظافت راه‌پله، نظافت، نظافت آشپزخانه، پذیرایی‌کردن.
 • موقعیت مکانی منزل مشتری
 • جنسیت نظافتچی

نیروهای نظافت خانم به‌دلیل دقت و حوصله بیشتری که در نظافت منزل دارند، دارای دستمزد بیشتری نیز هستند.

قیمت نظافت مشاعات در تهرانسر نیز براساس طبقات و واحد‌های ساختمان محاسبه می‌شود.

قیمت نظافت منزل تهرانسر

با تمیزک خانه ای سالم و شاد را در آغوش بگیرید

اگر به دنبال شرکت نظافتی خوب با نیروهای جوان و کاربلد هستید تمیزک به گرمی از شما استقبال میکند.همین حالا تلفن خود را بردارید و با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید و نظافتچی مد نظرتان را رزرو کنید.

نحوه ثبت سفارش و درخواست نظافتچی در تهرانسر

برای دریافت خدمات نظافت مشاعات و رزرو کارگر برای نظافت منزل در تهرانسر و همچنین دستیابی به شماره نظافتچی ساختمان با شماره  ۷۱۰۵۷۰۵۱-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱  تماس بگیرید. کارشناسان قسمت پشتیبانی ما از ساعت ۸ صبح الی ۱۱ شب میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

نظرات شما برای ما ارزشمند است😊 اگر خدماتی از شرکت تمیزک دریافت کرده اید، می توانید نظرات خود را در پایین صفحه بنویسید؟

خدمات قابل ارائه نظافت منزل در تهرانسر

 • نظافت دیوار اتاق و پذیرایی
 • شستشوی سرویس و حمام
 • نظافت پنجره و پاک کردن شیشه ها
 • نظافت آشپزخانه و سینک و کابینت
 • شستن ظروف و فرش و موکت

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...نظافت منزل تهرانسر✔️با نظافتچی ماهر آقا +【قیمت ۱۴۰۳】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-77451613

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید