نظافت منزل در پیروزی با نظافتچی ماهر آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۳】

معرفی بهترین و با سابقه ترین نظافتچی آقا و خانم در منطقه پیروزی تهران توسط شرکت نظافتی معتبر پیروزی برای نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت راه پله با رضایت 98% کاربران در سال 1402

درخواست خدمات
سفارش سریع تلفنی: ۸ صبح تا ۲۳ شب همین الان تلفنی سفارشت رو ثبت کن بدون زحمت
سفارش سریع تلفنی :

۷۱۰۵۷۰۵۱ - ۰۲۱

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته
نظافت منزل در پیروزی با نظافتچی ماهر آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۳】
بهترین متخصصین نظافت در خدمت شما
نظافتچی ماهر
7
علی مفردی
همیار متخصص - 7 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
6
امیرحسین بذری
همیار متخصص - 6 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
5
یحیی خانی
همیار متخصص - 5 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
3
مصطفی ملتی
همیار متخصص - 3 سال تجربه حرفه ای

قیمت نظافت منزل در پیروزی

سرویس خدماتقیمت تومان
نظافتچی آقا ۴ ساعتهاز ۳۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۶ ساعتهاز ۵۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعتهاز ۶۸۰ هزار تومان
نظافتچی خانم ۸ ساعتهاز ۷۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعته (VIP)از ۸۸۰ هزار تومان
هر ساعت اضافه کار۷۰,۰۰۰ هزار تومان
نظافت سقف آشپزخانه۸۰,۰۰۰ هزار تومان
مطمئن نیستید چند ساعت کار مناسب شماست؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
380 هزارتومان
580 هزارتومان
680 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده خود نظافتچی است .
تمیزک بهترین شرکت خدمات نظافت منزل و ساختمان در تهران

نکاتی مهم که قبل از رزرو نظافتچی باید بدانید

تضمین کیفیت و امنیتبرای آسودگی خاطر شما
ضمانت نظافتچی:1 ساعت اول رایگان
تسویه حساب:بعد از اتمام کار
تابعیت نظافتچی:تمامی پرسنل ایرانی
مدارک احراز هویت:کارت ملی و شناسنامه
ارائه ضمانت:سفته و عدم سو پیشینه
اعزام نظافتچی:به تمام نقاط تهران
ساعت شروع به کار:ساعت 8 یا 9 صبح
رضایتمندی:بالای 90% رضایت مشتری
دارای گواهی معتبر:مجوز و شماره ثبت ۶۲۰۲۸۰
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

گارانتی خدمات ( ۱ ساعت اول رایگان )
از اعتماد شما صمیمانه متشکریم 🙂 گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است. اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

نظافت منزل پیروزی

معرفی شرکت خدماتی پیروزی

تمیزک با نام کامل ( تمیزکاران هوشمند کیمیا ) و به شماره ثبت ۶۲۰۲۸۰ سرویس های نظافت منزل، نظافت محل کار، راه پله و مشاعات را توسط نیروهای کاربلد و قابل اعتماد در تمام مناطق پیروزی تهران به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.نظافت منزل شرق تهران پیروزی از سرویس های مهم تمیزک در منطقه پیروزی میباشد.

تمامی اعضای تیم نظافت ما به دقت انتخاب شده، آموزش دیده و مستمراً به روز می‌شوند تا اطمینان حاصل شود بهترین‌ها برایتان کار می‌کنند. برای اینکه آرامش خیال را به دل خانه‌های شما بیاوریم، نیروهای خدماتی دارای گـواهی عـدم سـوء پـیشینه، عدم اعتیاد، احراز هویت، مدارک فنی و سفته نزد تمیزک هستند و با اطمینان کامل به شما معرفی می‌شوند.

وظایف نظافتچی خانم و آقا در پیروزی

 • نظافت آشپزخانه شامل: شستن ظرف ها، سینک ظرفشویی
 • نظافت اجاق گاز و ماکروفر، تمیز کردن یخچال
 • تمیز کردن داخل کابینت ها
 • نظافت اشیا تزئینی، چوبی، الکتریکی و …
 • گردگیری و مرتب کردن اتاق ها
 • تمیز کردن ظروف شکستنی و ویترین
 • چیدن وسایل اتاق و داخل کمدها
 • ضدعفونی و شستشوی سرویس بهداشتی، حمام و توالت
 • شستشوی دیوار و کاغذ دیواری با مواد مخصوص
 • نظافت شیشه های پنجره با دستمال نانو و روزنامه
 • نظافت راه پله با مواد شوینده مناسب برای سنگ
 • نظافت حیاط و پارکینگ و فضای مشاع
نظافت منزل شرق تهران پیروزی

نظافتچی آقا بهتر است یا خانم؟

بسیاری از کار‌های داخل خانه همچون دیوارشویی، شستن فرش، نظافت آشپزخانه، تمیزکردن پنجره‌هایی که راه‌ دست مناسبی ندارند و… را صرفاً نیرو‌های خدماتی آقا می‌توانند انجام دهند. این نیرو‌های خدماتی باید دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشند که بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، باکیفیت‌ترین کار‌ها را انجام دهند.

نظافتچیان آقا که باید دارای مهارت و تجربه کافی نیز در این زمینه باشند، لازم است تا حتماً به طور کامل در خصوص کار‌هایی که باید انجام دهند، توجیه شده باشند.

طبق تجارب قبلی همشه نیروی نظافتی خانم برای انجام کارهای داخل منزل کارایی بیشتری دارد. کارهایی که نیاز به دقت و ظرافت بیشتری است را به کارگر نظافتچی خانم بسپارید تا از نتیجه کار شگفت زده شوید. اما توصیه می شود برای تمیز کردن دیوارها، پاک کردن شیشه ها و به طور کلی کارهایی که لازم است با نردبان انجام شود از کارگر روزانه منزل کمک بگیرید.

در بسیاری از مواقع نیرو‌های خدماتی آقا البته تازه کار که توسط برخی موسسات برای مشتریان فرستاده می‌شوند، نمی‌دانند دقیقاً از کجای یک محیط باید شروع به تمیزکردن کنند و تمیزکردن به طور منطقی چقدر طول خواهد کشید. همین موضوع سبب می‌شود تا معمولاً مشتریان از درخواست نیروی آقای تنها خودداری کنند.

نکته مهم : تمیزک در راستای تعهد و گارانتی خدمات خود فقط از نیروی کاربلد و با تجربه برای نظافت منزل در پیروزی استفاده میکند.

کارگر نظافتچی در پیروزی به کدام مناطق اعزام میشود؟

اگر در این صفحه هستید مطمئنا شما به دنبال نظافتچی خوب برای شرکت و مغازه و یا برای منزل خود و مادرتان هستید؟ و یا شاید هم شما مدیر ساختمان باشید و به دنبال یک شرکت نظافت منزل شرق تهران برای نظافت راه پله و مشاعات هستید ؟ فرقی نمی کند شما در کجای پیروزی سکونت داشته باشید! محله شما چه در نبرد باشد یا شکوفه یا میدان شهدا (ژاله سابق)، ما نظافتچی برای نظافت هر محله که بخواهید برایتان معرفی میکنیم که در ذیل اسامی این محله ها را بیان میکنیم :

محله های تحت پوشش شرکت خدمات نظافت رسالت

 • شرکت خدماتی در خیابان نبرد
 • شرکت خدماتی در خیابان پرواز
 • شرکت خدماتی در خیابان کریمشاهیان
 • شرکت خدماتی در خیابان دهقان
 • شرکت خدماتی در خیابان شکوفه

خیابان پیروزی کجاست ؟

خیابان پیروزی (با نام پیشین فرح آباد) در منطقۀ 13 شهرداری و در محدودۀ شرقی تهران قرار گرفته است. محلۀ پیروزی اتصال‌دهندۀ چند خیابون مهم و پر رفت و آمد شهره. به همین دلیل هم است که پیروزی از خوش‌مسیرترین مناطق شهر به شمار میره. خیابان پیروزی از میدان شهدا (ژاله سابق) شروع میشه و در شرق به بزرگراه بسیج یا میدان شهید کلاهدوز منتهی شده است. از جنوب هم خیابان پیروزی با بزرگراه محلاتی احاطه شده.

شرکت نظافتی پیروزی

نظافت منزل در پیروزی با تمیزک

ما به عنوان یک شرکت خدمات نظافت حرفه ای سرویس های متنوعی در منطقه شرق و خیابان پیروزی ارائه میدهیم. ما به تمام محله های پیروزی سرویس اعزام نظافتچی داریم که شامل این محله ها میباشد :

 • شرکت نظافتی در بلوار ابوذر
 • شرکت نظافتی خیابان مقداد
 • شرکت نظافتی خیابان پرستار
 • شرکت نظافتی خیابان نبرد
 • شرکت نظافتی خیابان دهقان
 • شرکت نظافتی خیابان شکوفه
 • نظافت منزل در نیروهوایی

چرا باید نظافتچی استخدام کنیم؟

امروزه با توجه به دغدغه های کاری و نداشتن وقت در زندگانی انسانها، کار در منزل پیروزی، یک کار سخت محسوب میشود و با بهانه هایی از جمله وقت ندارم و حوصله ندارم کارهای نظافت را عقب می اندازیم.

وقت کافی برای نظافت خانه نداریم

استخدام نظافتچی ماهر در پیروزی می‌تواند بهترین گزینه باشد تا خانه تمیز و مرتب شود. در دنیای امروز که وقت بسیار کم است، استخدام نظافتچی می‌تواند باعث شادی شود. چون کارهای خانه سریع‌تر انجام می‌شود و وقت بیشتری برای خانواده و استراحت باقی می‌ماند.

کارهای زیاد و زمان کم

یک خانواده معمولی کارهای زیادی در هفته دارد. پس از انجام این کارها، وقت کافی برای نظافت خانه باقی نمی‌ماند. همچنین کسی دوست ندارد در این وقت کم به نظافت بپردازد. استخدام کارگر نظافتچی در یپروزی می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد.

اهمیت سلامتی

برای کسانی که مشکلات تنفسی یا سلامتی دارند، گرد و غبار می‌تواند موجب مشکل شود. حتی آلرژی‌های معمولی هم می‌توانند اذیت کنند. بهتر است این کار را به شخص دیگری واگذار کنید.

نظافت ساختمان در پیروزی - تمیزک

نظافت راه پله در پیروزی

نظافت راه پله از دیگر خدمات شرکت تمیزک میباشد که با ارسال به موقع و منظم میتواند ساختمان های شما را پاک و تمیز نگه دارد. برای نظافت راه پله یک روز قبل تماس بگیرید و نظافتچی مورد نظرتان را رزرو نمائید.

قیمت نظافت راه پله بر حسب طبقات و تعداد پارکینگ ها محاسبه میشود، که میزان ساعت مشخص شده از ۴ ساعت شروع میشود.

مدیران ساختمان در منطقه پیروزی یک مسئولیتی در قبال تمیزی و برنامه نظافت ساختمان بر عهده دارند که باید انتظارات افراد ساکن در ساختمان را برآورده کنند. ما به شما پیشنهاد میدهیم که حتما با یک شرکت معتبر و امین در ارتباط باشید و خیالتان از بابت نظافت ساختمان راحت باشد.

تمیزک یکی از شرکت های خدماتی می باشد که توانسته با نظافتچی های قابل اعتماد خود رضایت مشتریان را تا 96% جلب کند. برای رزرو همین امروز تماس بگیرید.منتظر صدای گرم شما هستیم.

نگاهی بر مراحل مختلف نظافت راه پله در پیروزی

اصولا مدیران ساختمان برای نظافت راه پله در پیروزی از شرکت های خدماتی بهره میگیرند. نظافت راه پله شامل یکسری قواعد و برنامه روتین است که باید مدیر ساختمان از آن آگاهی داشته باشد. ما در پایین به برخی وظایف نظافتچی راه پله در قبال تمیزی ساختمان اشاره میکنیم:

 • جارو زدن پله ها و پارکینگ ، تمیز کردن نرده ها ، طی زدن پله ها
 • تمیز کردن کلید پریز ها ، روی جاکفشی و گرفتن خاک قرنیز ها
 • پاک کردن شیشه های سکوریت وپنجره ها ازداخل وبیرون تا جایی که امکانپذیر باشد
 • نظافت کابین و درب های آسانسور و پاک کردن آینه با روزنامه یا دستمال شیشه
 • شستن پارکینگ و حیاط و درب ورودی با آب و کف
 • شستن 2 عدد پادری ( پادری ورودی ساختمان + داخل آسانسور ) با آب و کف
 • جمع کردن وسایل نظافت و تحویل آن به مدیر مسئول و بردن کیسه زباله به بیرون
نظافت شرکت و محل کار در خیابان پیروزی تهران

نظافت شرکت در پیروزی

از دیگر خدمات نظافتی ما در منطقه پیروزی تهران ، نظافت شرکت ها و بانک ها و اداره جات و فروشگاه ها و اماکن دولتی و خصوصی می باشد که با بهره گیری از نظافتچی های آموزش دیده و با پرستیژ بالا و موجه توانسه ایم اعتماد بسیاری از شرکتهای بزرگ و کوچک را بدست آوریم.

ما برای نظافت شرکت در پیروزی از نظافتچی هایی استفاده میکنیم که با نظافت محیط های اداری آشناتر هستند و با نحوه تمیز کردن میز و صندلی و سرویس بهداشتی و آشپزخانه و ارتباط برقرار کردن با کارمندان و ارباب رجوع آشنا هستند و به خوبی از عهده این کار بر می آیند.

درخواست نظافتچی در تمیزک

نحوه ثبت سفارش و درخواست نظافتچی در پیروزی

برای دریافت خدمات نظافت پیروزی و رزرو کارگر برای نظافت منزل در پیروزی و همچنین دستیابی به شماره نظافتچی ساختمان در پیروزی با شماره  ۷۱۰۵۷۰۵۱-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱  تماس بگیرید. کارشناسان قسمت پشتیبانی ما از ساعت ۸ صبح الی ۱۱ شب میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

سوالات متداول :

آیا باید لوازم نظافت را تهیه کنم؟

بله. شرکت نظافت تمیزک ، لوازم نظافتی را همراه متخصصین خود اعزام نمیکند ، چون آوردن لوازم نظافت ( طی ، جارو و … ) در رفت و آمد نیرو اخلال ایجاد میکند و امکانپذیر نمیباشد.

آیا خدمات تمیزک تضمین شده است؟

ما تا زمانی که شما راضی نباشید راضی نیستیم، بنابراین ما تضمین رضایت ۱۰۰ درصدی را ارائه می دهیم. اگر موردی از قلم افتاد، لطفاً ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید.

چه تضمینی بابت خدماتتان ارائه میدهید؟

این نکته را به یاد داشته باشید که وقت شما برای ما مهم است، ما هرگز وقت شما را با فرستادن نیروی نابلد هدر نمیدهیم.ولی اگر احیانا در یک ساعت اول کار از نظافتچی رضایت نداشتید می‌توانید با پشتیبانی شرکت تماس گرفته و نیرو خدماتی را با یک نیروی دیگر تعویض کنید. پشتیبانی ما در طول سفارش همواره در دسترس و آماده خدمت رسانی به شما است. در صورت بروز هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید.

خدمات شرکت نظافتی پیروزی

 • نظافت دیوار اتاق و پذیرایی
 • شستشوی سرویس و حمام
 • نظافت آشپزخانه و سینک و کابینت
 • نظافت دفتر کار و شرکت
 • نظافت راه پله و مشاعات

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


مرادی 23 شهریور 1402

سلام.
بدون اغراق میتونم بگم جزو بهترین شرکت های نظافت منزل شرق تهران پیروزی هستید.
خوشحالم که هنوز آدم های باوجدان و کاری هستند که ما میتونیم به اونها اعتماد کنیم.
ممنونم از خدمات شما. من واقعا راضی بودم

  آقای تمیز 23 شهریور 1402

  سلام وقت بخیر.
  باعث افتخار ماست که از خدمات تمیزک در پیروزی استفاده کرده و راضی هستید 🙂

لاله طهماسب 7 بهمن 1402

من برای نظافت منزل پیروزی درخواست نظافتچی آقا داشتم که برامون فرستادید و خیلی راضی بودم و کارشون خوب بود. اسمشون فک میکنم آقای مهاجری بودن. خدا حفظشون کنه

نظافت منزل در پیروزی با نظافتچی ماهر آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۳】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-77451613

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید