۵ شرکت خدماتی نظافتی تهران با میزان رضایتمندی بالا✔️

شرکت خدماتی نظافتی متعددی در تهران فعالیت می کنند که ارائه دهنده خدمات نظافت منازل، محل کار و اماکن عمومی هستند ما در اینجا ۵ شرکت نظافتی خوب در تهران را به عنوان شرکت های برتر و پیشرو معرفی میکنیم

درخواست خدمات
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :

021-71057051

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی 24 ساعته
۵ شرکت خدماتی نظافتی تهران با میزان رضایتمندی بالا✔️

هزینه نظافت منزل در تهران

سرویس خدماتقیمت تومان
4 ساعت نظافتچی آقا350,000 تومان
6 ساعت نظافتچی آقا450,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا550,000 تومان
8 ساعت نظافتچی خانم650,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا (VIP)800,000 تومان
هر ساعت اضافه کار70,000 تومان
قیمت نظافت سقف آشپزخانه80,000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
350 هزارتومان
450 هزارتومان
550 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیروی کارپذیر است .
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

شرکت خدماتی نظافتی تهران

شرکت نظافتی خوب در تهران

تصور کنید به دنبال پیدا کردن الماس در معدن هستید. معدن پر از سنگ‌های مختلف است، اما فقط تعداد کمی از آنها الماس واقعی هستند. انتخاب شرکت نظافتی هم مثل همین است. شرکت‌های زیادی وجود دارند، اما فقط تعداد کمی از آنها خدمات باکیفیت و قابل اعتمادی برای نظافت منزل و سایر خدمات نظافتی ارائه می‌دهند.

در تهران، شهری که هر ثانیه در حال تکاپوست، پیدا کردن بهترین شرکت خدماتی نظافتی در تهران که معتبر و با کیفیت باشد و بتواند بر مبنای اصول و استانداردهای بالا خدمت‌رسانی کند، مهم است. برای رسیدن به این هدف، شرکت خدمات منزل تمیزک به عنوان شرکت نظافتی تهران با بهره گیری از نیروی های نظافت کاربلد و آموزش دیده، قدم در میدان گذاشته است و مقایسه ای بین شرکت های خدماتی نظافتی با میزان رضایتمندی بالا انجام داده است که در ذیل مفصل تقدیم شما میکنیم، پس با ما همراه باشید.

مقایسه ۵ شرکت خدماتی نظافتی تهران

نام شرکتشماره ثبتسطح کیفیسابقه فعالیتشعبات اعزامنیروی خانم
تمیزکدارد98% رضایت مشتری5 سالهمه نقاط تهراندارد
آریاپاکدارد95% رضایت مشتری6 سالهمه نقاط تهراندارد
پندار موج نودارد80% رضایت مشتری16 سالهمه نقاط تهراندارد
پاک اندیشاندارد70% رضایت مشتری5 سالهمه نقاط تهراندارد
پاک ورزاندارد75% رضایت مشتری3 سالهمه نقاط تهراندارد

چرا اکثر مردم در انتخاب شرکت نظافتی دچار اشتباه می‌شوند؟

یکی از مهمترین دلایل در انتخاب اشتباه شرکت نظافتی که اکثر مردم دچار آن می‌شوند قیمت پایین است! زیرا به جای تمرکز بر کیفیت خدمات، بیشتر به قیمت توجه می‌کنن.

شاید براتون جالب باشه که یکی از پرجستجو ترین کلمات در حوزه نظافت، نظافت راه پله ارزان می باشد! تمرکز صرف بر قیمت می‌تواند منجر به انتخابی اشتباه و تجربه ناخوشایند شود. با این حال، قیمت نیز نمی‌تواند فاکتوری نادیده گرفته شده باشد.

بهترین شرکت نظافتی تهران

چند نکته مهم برای انتخاب شرکت نظافتی خوب در تهران

 • تعادل بین قیمت و کیفیت: به دنبال شرکتی باشید که تعادل بین قیمت و کیفیت را برقرار کرده باشد. لزوماً ارزان‌ترین شرکت، بهترین گزینه نیست.
 • توجه به خدمات ارائه شده: به خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد توجه کنید. ممکن است شرکتی با قیمت کمی بالاتر، خدمات بیشتری ارائه دهد.
 • بررسی نظرات مشتریان: نظرات مشتریان راجع به قیمت و کیفیت خدمات شرکت را بررسی کنید.
 • پرداخت بعد از اتمام کار: بعد از اتمام کار و رضایت از کیفیت نظافت، هزینه را به شرکت پرداخت کنید.

چند نمونه سوال برای پرسش از شرکت های خدماتی نظافتی

 • هزینه نظافت منزل من چقدر است؟
 • آیا برای نظافت منزل من، تخفیفی هم در نظر می‌گیرید؟
 • هزینه مواد شوینده بر عهده من است یا شرکت؟
 • هزینه اضافی برای خدمات خاص مثل نظافت بالکن یا شستشوی پرده‌ها و فرش ها چقدر است؟
 • در چه صورت هزینه نظافت بیشتر خواهد شد؟

با رعایت این نکات، می‌توانید شرکتی را پیدا کنید که خدمات باکیفیت را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد. در نهایت، به خاطر داشته باشید که کیفیت خدمات، مهم‌ترین فاکتور در انتخاب شرکت های نظافتی تهران است. انتخاب شرکتی با خدمات باکیفیت، گرچه ممکن است کمی گران‌تر باشد، اما در نهایت به نفع شما خواهد بود.

گارانتی خدمات✔️ ( ۱ ساعت اول رایگان )

تضمین رضایت ۱۰۰ درصدی : گارانتی شرکت نظافتی خوب در تهران نشان دهنده تعهد نسبت به انجام درست کار است تا اطمینان حاصل شود که صفر تا صد خانه شما بدون هیچگونه عیب و ایراد تمیز شده است. اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم. تمیزک در راستای تعهد و گارانتی خدمات خود فقط از نیروی کاربلد و با تجربه استفاده میکند.

تفاوت شرکت های معتبر نظافت منزل با نظافتچی شخصی

هنگام تصمیم‌گیری برای به کارگیری خدمات از شرکت نظافتی تهران، یکی از اصلی‌ترین مواردی که افراد با آن روبه‌رو هستند، انتخاب بین به‌کارگیری یک شرکت نظافتی حرفه‌ای یا استفاده از نظافتچی شخصی است. در اینجا به برخی از تفاوت‌های کلیدی میان این دو گزینه در نظافت منزل و سایر خدمات نظافت اشاره می‌کنیم:

حرفه‌ای بودن و تخصص

 • شرکت‌های نظافتی: کارکنان معمولاً دوره‌های حرفه‌ای نظافت را گذرانده و آموزش دیده‌اند و به دلیل حجم بالای کار و تجربه های مختلف، اغلب از مهارت‌های نظافتی بالاتری برخوردار هستند.
 • نظافتچی‌های شخصی: مهارت‌ها را ممکن است به صورت خودآموز یا از طریق تجربه شخصی کسب کرده باشند و احتمال دارد در زمینه‌های کمتری متخصص باشند و خیلی کم پیش می آید که در همه جنبه‌های نظافت به اندازه شرکت‌ها دارای تخصص و مهارت باشند.

قابلیت اطمینان و پایداری

 • شرکت‌های نظافتی: معمولاً از پایداری بالاتری برخوردار هستند و خدمات منظم و قابل اتکایی ارائه می‌دهند و در صورت بیماری یا غیبت یکی از کارکنان، اغلب قادر به جایگزینی بلافاصله هستند.
 • نظافتچی‌های شخصی: اگر بیمار شوند یا به هر دلیلی نتوانند کار کنند، جایگزینی برای آن‌ها وجود ندارد و مسئولیت‌های شخصی و روزمرگی های زندگی می‌تواند در برنامه زمان‌بندی‌شان تاثیر داشته باشد.

مسئولیت‌پذیری و بیمه

 • شرکت‌های نظافتی: معمولاً بیمه دارند و در صورت وقوع حادثه یا خسارت، پوشش بیمه‌ای ارائه می‌دهند و قراردادهای کاری رسمی و پاسخ‌گویی و پشتیبانی در صورت بروز مشکل وجود دارد.
 • نظافتچی‌های شخصی: اغلب بیمه حرفه‌ای ندارند، بنابراین در صورت آسیب یا خسارت مالی، ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید و به طور مسلم قادر به ارائه قراردادهای کاری یا ضمانت‌های کاری نباشند.

انعطاف‌پذیری

 • شرکت‌های نظافتی: به دلیل داشتن تیم بزرگتر، اغلب انعطاف‌پذیرتر هستند و می‌توانند به درخواست‌های لحظه‌ای واکنش نشان دهند.ساعات کاری متنوعی را ارائه می‌دهند و اغلب، قادر به پوشش جدول زمانی پیچیده‌تری هستند.
 • نظافتچی‌های شخصی: ممکن است در نظافت خانه‌ها و آپارتمان‌ها بیشتر تمایل به کار کردن داشته باشند و زمان‌بندی محدودتری داشته باشند.به دلیل محدودیت‌های زمانی شخصی، ممکن است نتوانند به تمام درخواست‌ها پاسخ دهند.

با توجه به این تفاوت‌ها، افراد باید ملاحظاتی مانند بودجه، نیازهای مخصوص به نظافت و اولویت‌های شخصی خود را در نظر بگیرند تا بتوانند بین استخدام نظافتچی شخصی یا استفاده از شرکت نظافتی تهران بهترین انتخاب را داشته باشند.

تلفن شرکت خدماتی نظافت منزل

شما میتوانید برای درخواست نظافت منزل با شماره تماس شرکت نظافت منزل ۷۱۰۵۷۰۵۱ – ۰۲۱ تماس گرفته و با توجه به ماهیت و نوع کار و میزان ساعت و جنسیت نظافتچی منزل درخواست خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید.

اگر به دنبال لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران و پیدا کردن یک نظافتچی خوب برای نظافت منزل یا نظافت شرکت یا نظافت راه پله و ساختمان خود هستید تمیزک یکی از بهترین گزینه های پیش رو میباشد که در این زمینه میتوانید به این شرکت نظافتی تهران اعتماد کنید.

حال ما در کنار تمیزک به عنوان بهترین شرکت نظافتی تهران مقایسه ای هم بر سایر شرکت های معتبر نظافت منزل داشتیم و در ادامه قصد داریم با بررسی و مقایسه دقیق تر در شرکت‌‌های مختلف، متقاضیان شرکت خدماتی و نظافتی را برای انتخاب بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران راهنمایی کنیم.

شرکت های نظافتی تهران

لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران

شرکت های معتبر نظافت منزل در واقع شرکت هایی هستند که با هدف یاری رسانی در انجام امور خدماتی و نظافتی به شهروندان تاسیس می شوند. این شرکت ها در امور مختلف همچون نظافت منزل، نظافت ساختمان، نظافت شرکت ها، پذیرایی از مراسم، قالیشویی، اسباب کشی و … فعالیت می کنند

در این محتوا قصد داریم تا شرکت های معتبر نظافت منزل را به شما معرفی نماییم. جهت آشنایی با لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران و آشنایی با شرکت های نظافتی تهران با ما همراه باشید.

1 – شرکت تمیزک

برند تمیزک با نام تمیزکاران هوشمند کیمیا ( شماره ثبت : 620280 ) با توجه به داشتن نیروهای قابل اعتماد و کاربلد و رضایتمندی 98% مشتریان در سال قبل در لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران به عنوان نامی آشنا شناخته میشود.

تمیزک توسط افرادی بنیان گذاری شده است که سالیان سال در نظافت تخصص دارند و حالا با استفاده از این تجربه ارزشمند، فقط نظافتچی هایی را استخدام میکند که از لحاظ کیفیت در سطح حرفه ای باشند
شرکت خدمات نظافتی تهران تمیزک تمامی امور خدماتی حوزه نظافتی منزل و ساختمان را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها ارائه می دهد.
با استفاده از خدمات شرکت تمیزک می توانید به نتیجه ای مطلوب و دلخواه برسید.

2 – شرکت پندار موج نو

شرکت پندار موج نو با داشتن 16 سال سابقه و تجربه موفق در حوزه تأمین نیروی انسانی، خدمات منازل و محل کار از کارآمدترین شرکت های خدماتی می باشد

3 – شرکت آریاپاک دماوند

شرکت آریاپاک دماوند نیز از شرکت های خوب در تهران می باشد.این شرکت با به کارگیری نیروهای خوب و کار آزموده و با تجربه طی چندسال اخیر رضایت مندی خوبی داشته و انواع خدمات نظافتی ساختمان را ارائه می دهد.

4 – شرکت پاک اندیشان

شرکت پاک اندیشان از سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه خدمات نظافتی ساختمان و انجام امور خدماتی اداراتی، سرایداری، نگهبانی و پرستاری به ثبت رسیده است. این شرکت از موفق ترین و پایبندترین ها نسبت به حقوق مشتری است.

5 – شرکت پاک ورزان

شرکت پاک ورزان پایتخت با شماره ثبت 548279 با سابقه 3 سال در خدمت شهروندان تهران میباشد که با کادر مجرب و آموزش دیده در مبل شویی و خدمات منازل خدمات ارائه میدهد.

حال که با این 5 شرکت خوب آشنا شدید بهتر است کمی بیشتر و تخصصی تر در رابطه با بهترین شرکت ها صحبت کنیم.پس در ادامه همراه تمیزک بمانید…

ویژگی های بهترین شرکت نظافتی تهران

بهترین شرکت نظافتی تهران از قابلیت‌ها و استانداردهای بالایی برخوردار است که آن را از بین شرکت های دیگر متمایز می‌کند.

نیروی انسانی شرکت نظافتی آموزش‌دیده، ماهر، و حرفه‌ای هستند و به خوبی می‌دانند چگونه یک خانه یا محل کار را تا حد ایده‌آل تمیز کنند. قیمت‌گذاری رقابتی و شفافیت هزینه‌ها برای مشتریان اطمینان‌بخش است. همچنین خدمات مشتری محور و پاسخگویی سریع به بازخوردها و درخواست‌ها، جنبه‌های حیاتی شرکت خدمات نظافتی تهران هستند که رضایت مشتری را تضمین می‌کنند.

بهترین شرکت نظافتی تهران نحوه کار و ساعت و تمام خواسته های مشتری را به صورت واضح در سایت منتشر میکند. و همچنین بهترین شرکت خدماتی نظافتی در تهران باید پرسنل قابل اعتماد و ممتاز و دست پاکی داشته باشد که وقتی در محلی مشغول به کار است مشتری با خیال آسوده بتواند به بقیه کارهای خود برسد و هیچگونه نگرانی نداشته باشد.

یک ویژگی برجسته دیگر بهترین شرکت خدماتی نظافتی در تهران، داشتن یک وب‌سایت واضح و کاربرپسند است که خدمات نظافتی را موثر و دسترس‌پذیر نشان می‌دهد.

شرکت نظافتی خوب در تهران

مشخصات بهترین شرکت خدمات نظافتی در تهران

✔ اولین نکته این است که بتواند به همه مناطق تهران خدمات ارائه بدهد و با احتساب اینکه مسافت شرکت خدمات نظافتی به شما چقد دور یا نزدیک است بتواند نزدیکترین نظافتچی خود را به محل اعزام کند. اکثر شرکت های خدماتی سرویس های محدودی را در مناطق ارائه میدهند .

✔ شرکت باید مسئولیت پذیر باشد و در قبال اتفاقات و شرایط پیش آمده پاسخگو باشد.حادثه و یا اتفاق خبر نمیدهد و ممکن است برای هر انسانی رخ بدهد، حال چه جانی باشد و چه مالی، مثلا خدای نکرده اگر وسیله ای در حین کار بشکند و یا آسیب ببیند شرکت باید برابر آن مسئول خواهد باشد و سعی کند جبران خسارت نماید.

✔ شرکت نظافت منزل تهران باید وقتی تعهدی را در قبال ارسال نظافتچی به مشتری میدهد به آن پایبند باشد و سر ساعت و در تاریخ مشخص شده نظافتچی را اعزام کند.

✔ شرکت تمیزک پرسنل خود را بر اساس امتیاز و رتبه بندی تقسیم کار میکند که نیروها بتوانند در قسمت مشخص شده بر حسب تجربه و تخصص مشغول به کار شوند . رتبه بندی نیروهای خدمات از مزیت های بهترین شرکت نظافتی تهران می باشد که رضایت دو طرفه را چه از سمت مشتری و چه از سمت نظافتچی درپی خواهد داشت.

✔ قیمت ها از قبل باید به صورت واضح تعیین شود و بر حسب انصاف و تخصص باید تعیین شده باشد. شرکت تمیزک قیمت های خود را شفاف سازی کرده و همان قیمتی که صحبت میشود در محل کار هم همان قیمت توسط نظافتچی دریافت میشود نه بیشتر نه کمتر.

قیمت کارگر برای نظافت منزل

بهترین شرکت نظافتی تهران، شرکتی می باشد که همیشه قیمت های ثابت و پایداری را برای نظافت تعیین کند و داشته باشد. و این قیمت ها از قبل مشخص شده باشد به طوری که که نظافتچی خواهان هر قیمتی نباشد.

خدمات نظافت منزل از پایه و کمترین تعرفه به صورت ۴ ساعته می باشد.که مسلما هر چقدر تعداد ساعات افزایش یابد قیمت تغییر می کند، که برای هر ساعت اضافه کاری قیمت مشخصی تعیین شده است که از قسمت قیمت ها میتوانید ملاحظه بفرمایید.

همچنین بهترین شرکت نظافتی تهران برای هر نوع خدمات نظافت و شستشو قیمت های مشخص شده ای دارد به عنوان مثال برای تمیز کردن سقف منزل و شیشه یک قیمت و یا برای نظافت پشت بام و یا دیوار های ساختمان یک قیمت مشخص تعیین کرده است.

لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران

بهترین شرکت نظافتی غرب تهران

شرکت نظافتی ما در غرب تهران، چهره‌ای تازه به نظافت بخشیده‌است. در پیش‌زمینه‌ نوآوری و کیفیت، داستانی از پاکیزگی و آرامش را در هر خانه و دفتر کار بازگو می‌کنیم. اینجا، هر گوشه‌ای، با دقت و مهارت ما، تبدیل به فضایی دلنشین و منظم می‌شود.در لیست شرکت های خدماتی نظافتی تهران ما همواره جزو شرکت های خوب غرب تهران بوده ایم و این را با ضمانت 1 ساعت اول به صورت رایگان ثابت کرده ایم که نیروهای ما از لحاظ کیفیت کار و اخلاق و رفتار در سطح بالایی قرار دارند.

کارکنان متعهد ما به هر نقطه از فضای شما، حیاتی دوباره می‌بخشند. برای آن‌ها نظافت، عملی فراتر از تمیزی است؛ یک جشن برای راحتی و زیبایی، یک ادای احترام به خانه‌ و فضای کسب و کار شما.

ما کوشش می‌کنیم فراتر از انتظارات شما عمل کنیم، فضایی را فراهم آوریم که نه فقط پاکیزه، بلکه دعوت‌کننده به سکونت خیال‌انگیز باشد. هر درخششی که به ارمغان می‌آوریم نشانه‌ای است از تعهد ما به حسن انتخاب شما می باشد. با انتخاب تمیزک به عنوان شرکت خدماتی نظافتی تهران، شما نه تنها زیبایی را انتخاب می‌کنید، بلکه قدم در فضایی نو می‌گذارید، جایی که هر گوشه، سرشار از حکایت زندگی و شادابی است.

به ما اجازه دهید با ارائه‌ی خدمتی وسواس‌گونه و سفارشی، همچون رقص برفک‌ها روی دیوارهای شما، لطافت و زیبایی را به زندگی‌تان بیافزاییم. کیفیتی که نه تنها می‌بینید، بلکه لمس می‌کنید و نفس می‌کشید.

استفاده از شرکت خدماتی نظافتی تهران چه مزایایی دارد؟

✔ تبدیل خانه‌تان به عرصه‌ای از تمیزی و آرامش به سرعت و بدون دردسر انجام پذیرد.

✔ نیروهای شرکت کاربلد و مسئولیت پذیر و باتجربه هستند.

✔ نیروهای نظافتی ما، قابل اعتماد و مورد اطمینان و امانت دار هستند.

✔ قیمت های مقرون به صرفه و شفاف برای هر خدمتی داریم.

✔ در هر لحظه از شبانه روز میتوانید تماس بگیرید.

✔ شما فقط نظاره گر باشید و آخر کار یک محیط بسیار تمیز و براق خواهید داشت.

✔ در صورتی که کیفیت خدمات ارائه شده شرکت های نظافتی تهران با انتظارات شما همخوانی نداشته باشد، تنها کافی است تا پایان اولین ساعت خدمت به ما اطلاع دهید تا بلافاصله نظافتچی دیگری را برای رفع نیازهایتان اعزام نماییم.

✔ شرکت تمیزک به شما این انتخاب را می‌دهد که چه از طریق تماس تلفنی و چه آنلاین، خواسته‌های خود را به ما منتقل کنید. مشتریان محترم، با مراجعه به سایت می‌توانند در همان لحظه درخواست‌های خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و ما نیز در کمترین زمان ممکن پاسخگویی خواهیم بود.

تمیزک یک از بهترین شرکت های خدماتی و نظافتی در شهر تهران می باشد و به هر نقطه ای از شهر تهران نیروهای خود را در کمترین زمان اعزام می‌کند.این مجموعه دارای چندین سال سابقه کاری می باشد و هدف اصلی آن جلب رضایت مشتریان گرامی در استفاده از خدمات شرکت خدماتی نظافتی تهران می باشد .

رزرو نظافتچی - تمیزک

شماره شرکت نظافتی در تهران

شما میتوانید برای رزرو نظافتچی از طریق تماس تلفنی با شماره شرکت نظافتی در تهران ۷۱۰۵۷۰۵۱-۰۲۱ و ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ تماس گرفته و با توجه به ماهیت و نوع کار و میزان ساعت و جنسیت نظافتچی درخواست خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید.

کارشناسان قسمت پشتیبانی ما به طور ۲۴ ساعته میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

بعد از دریافت شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی و درخواست شما و ثبت آدرس ، طبق روز و ساعت مشخص شده نظافتچی مورد نظر در همان روز اعزام میشود تا همیار و کمک شما در انجام دادن کارهای نظافت باشد.

جهت رزرو همین الان با ما تماس بگیرید 😊

خدمات قابل ارائه نظافت منزل در تهران

 • نظافت دیوار اتاق و پذیرایی
 • شستشوی سرویس و حمام
 • نظافت پنجره و پاک کردن شیشه ها
 • نظافت راه پله و مشاعات ساختمان
 • نظافت شرکت و دفتر کار

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


محمدی 13 آذر 1402

سلام.
در بین شرکت خدماتی کار در منزل من از شرکت موج نو و شرکت شما نیرو گرفتم و عالی بودن.
بسیار تمیز و کاربلد.

شایان محمدی 5 دی 1402

سلام.
از شرکت خدماتی نظافتی آریاپاک راضی هستیم.
از تمیزک هم نیروی خانم رزرو کرده بودیم که فوق العاده انسان شریف و تمیزکاری بودن.خدا حفظشون کنه.ممنون از شما که هستید

  تمیزک 5 دی 1402

  سلام.
  از اینکه وقت گذاشتید و نظرتان را در مورد بهترین شرکت خدماتی نظافتی تهران به اشتراک گذاشتید صمیمانه سپاسگزاریم.

سامانی 20 دی 1402

از دیدن لیست شرکت‌های نظافتی تهران با رضایتمندی بالا در پست شما خوشحال شدم! آفرین به این تیم‌های حرفه‌ای که با دست پاک و قلبی مهربان، خونه‌ها رو به جایی دنج و دل‌نشین تبدیل می‌کنند. وقتی می‌بینم شرکت‌هایی با عشق کار می‌کنن و انقدر به فکر راحتی مشتری‌هاشون هستن، دلم گرم می‌شه. دمشون گرم امیدوارم همینطور که کیفیت کارشون بالا و دل‌هاشون پر از محبته، همیشه موفق و پررونق بمونن. 👏

ایرانی 17 بهمن 1402

سلام فردی را که شرکت برای نظافت راه پله و پارکینگ اعزام می دارد دارای بیمه حوادث هست یا خیر و شرکت کتبا این مورد را در معرفی نامه ان فرد قید می کند با مهر و اوضا شرکت .

  تمیزک 18 بهمن 1402

  سلام.
  بله و با مهر و امضاء شرکت و با معرفی نامه اعزام میشوند.

۵ شرکت خدماتی نظافتی تهران با میزان رضایتمندی بالا✔️ را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-91692229

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید