نظافت منزل در نیرو هوایی با نظافتچی جوان آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۲】

معرفی بهترین و با سابقه ترین نظافتچی آقا و خانم در منطقه نیرو هوایی تهران توسط شرکت نظافتی معتبر نیرو هوایی برای نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت راه پله با رضایت 98% کاربران در سال 1402

درخواست خدمات
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :

۷۱۰۵۷۰۵۱ - ۰۲۱

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی 24 ساعته
نظافت منزل در نیرو هوایی با نظافتچی جوان آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۲】

قیمت نظافت منزل در نیروی هوایی

سرویس خدماتقیمت تومان
4 ساعت نظافتچی آقا350,000 تومان
6 ساعت نظافتچی آقا450,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا550,000 تومان
8 ساعت نظافتچی خانم650,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا (VIP)800,000 تومان
هر ساعت اضافه کار70,000 تومان
قیمت نظافت سقف آشپزخانه80.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
350 هزارتومان
450 هزارتومان
550 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیروی کارپذیر است .
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

گارانتی خدمات ( ۱ ساعت اول رایگان )
از اعتماد شما صمیمانه متشکریم 🙂 گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است. اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

تضمین کیفیت:1 ساعت اول رایگان
اعزام نظافتچی:تمام نقاط تهران
تابعیت همیار:نظافتچی ایرانی
پرداخت وجه:بعد از اتمام کار
رضایتمندی:98% رضایت مشتری
پشتیبانی همیار:8 صبح الی 12 شب

معرفی شرکت خدماتی نیروی هوایی

آیا به دنبال یک شرکت نظافتی معتبر برای نظافت منزل در نیرو هوایی هستید؟ نظافت و مرتب کردن خانه یکی از کارهای مهم و جزو بخش جدایی ناپذیر زندگی ماست و اگر این کار به صورت مرتب انجام نگیرد، مطمئنا کثیفی و آشفتگی خانه زندگی ما را مختل خواهد کرد. در دنیای امروز اکثر افراد با داشتن مشغله های مختلف امکان نظافت منزل توسط خودشان به صورت کامل و مستمر ندارند.

تمیزک با نام تجاری ( تمیزکاران هوشمند کیمیا ) و به شماره ثبت ۶۲۰۲۸۰ در تهران سرویس های نظافت آپارتمان، دفاتر اداری، راه پله و مشاعات را توسط نیروهای کاربلد و قابل اعتماد در تمام مناطق نیرو هوایی تهران به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

در حالی که جستجو برای پیداکردن کارگر نظافتچی در نیرو هوایی که تمام نیازهای نظافتی شما را برآورده کند مهم است، توقعات شما از یک نظافتچی چه چیزهایی می تواند باشد؟ در این مقاله چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند مطمئن شوید که بهترین شرکت نظافتی خودتون رو پیدا می کنید!

وظایف نظافتچی خانم و آقا در نیرو هوایی

 • نظافت آشپزخانه شامل: شستن ظرف ها، سینک ظرفشویی
 • نظافت اجاق گاز و ماکروفر، تمیز کردن یخچال
 • تمیز کردن داخل کابینت ها
 • نظافت اشیا تزئینی، چوبی، الکتریکی و …
 • گردگیری و مرتب کردن اتاق ها
 • تمیز کردن ظروف شکستنی و ویترین
 • چیدن وسایل اتاق و داخل کمدها
 • ضدعفونی و شستشوی سرویس بهداشتی، حمام و توالت
 • شستشوی دیوار و کاغذ دیواری با مواد مخصوص
 • نظافت شیشه های پنجره با دستمال نانو و روزنامه
 • نظافت راه پله با مواد شوینده مناسب برای سنگ
 • نظافت حیاط و پارکینگ و فضای مشاع

کارگر نظافتچی آقا در محله نیرو هوایی

برای اینکه بهترین شرکت نظافتی را در منطقه نیرو هوایی تهران انتخاب کنید باید به عوامل مختلفی پرداخته شود تا بتوان با جزئیات و قاطعیت گفت کدام شرکت بهتر است. تمیزک با داشتن جمعی از بهترین و باتجربه ترین نظافتچی هایی که دور هم جمع کرده است تا اکنون توانسته رضایت 98 درصد مشتریان را بدست آورد 🙂

یکی از مناطقی که تمیزک به صورت گسترده با نظافتچی های باتجربه و کاربلد در آن فعالیت میکند، منطقه نیرو هوایی تهران است که از مهمترین عوامل رضایت مشتری ها میتوان به خوش قول بودن و سر وقت رسیدن نیروها و همچنین باتجربه و کاربلد بودن نیروها و سوابق کاری زیاد آنها دانست که شرکت نظافتی تمیزک را در محله نیروی هوایی به بهترین ها تبدیل کرده است.

مزایای استفاده از نظافتچی خوب

چند دلیل مهم وجود داره که چرا باید یک نظافتچی حرفه‌ای استخدام کرد:

اول اینکه یک نظافتچی حرفه‌ای با تجربه و مهارت بیشتری کار تمیزکاری رو انجام می‌ده و کیفیت بهتری داره.دوم اینکه وقتی نظافتچی داشته باشیم، کارهای تمیزکاری به صورت مرتب و برنامه‌ریزی شده انجام می‌شه در حالی که خودمون احتمالاً به این دقت عمل نمی‌کنیم.سوم اینکه نظافتچی می‌تونه وسایل و مواد تمیزکاری مخصوص و حرفه‌ای‌تری داشته باشه که کیفیت کار رو بهتر می‌کنه.چهارم هم اینکه وقتی نظافتچی داریم، خودمون می‌تونیم وقتمون رو به کارای مهم‌تری اختصاص بدیم و نگران تمیزکاری نباشیم.

نیروی هوایی کجاست ؟

نیرو هوایی نام یکی از محله‌های شهر تهران است. این محله در سمت شرق تهران قرار دارد و جزئی از منطقه ۱۳ شهرداری تهران به حساب می‌آید. این محله دارای چهارده خیابان اصلی است که از یکم تا چهاردهم نام‌گذاری شده‌اند.

این محله از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به خیابان مهربار و بزرگراه شهید یاسینی، از شمال به پادگان نیروی هوایی و از غرب به خیابان دهقان محدود می‌شود.اولین ساکنان محله افسران و درجه داران نیروی هوایی ارتش ایران بودند و به همین دلیل و همچنین مجاورت با پادگان نیروی هوایی به این نام خوانده می‌شود.

نظافت راه پله نیرو هوایی

نظافت راه پله نیرو هوایی

نظافت راه پله در نیرو هوایی از دیگر خدمات شرکت تمیزک میباشد که با ارسال به موقع و منظم میتواند ساختمان های شما را پاک و تمیز نگه دارد. برای نظافت راه پله یک روز قبل تماس بگیرید و نظافتچی مورد نظرتان را رزرو نمائید.

قیمت نظافت راه پله بر حسب طبقات و تعداد پارکینگ ها محاسبه میشود، که میزان ساعت مشخص شده از 4 ساعت شروع میشود. مدیران ساختمان در منطقه نیرو هوایی یک مسئولیتی در قبال تمیزی و برنامه نظافت ساختمان بر عهده دارند که باید انتظارات افراد ساکن در ساختمان را برآورده کنند. ما به شما پیشنهاد میدهیم که حتما با یک شرکت معتبر و امین در ارتباط باشید و خیالتان از بابت نظافت ساختمان راحت باشد.

اهمیت نظافت راه پله و مشاعات در نیرو هوایی

نظافت راه پله و تمیز کردن دیگر بخش های مشاعات ساختمان از جمله پارکینگ و پشت بام از چندنظر حائز اهمیت است :

اولین مورد این است که رفت و آمد در این فضاها و قسمت ها بسار زیاد است و عدم رعایت نظافت و آلودگی میتواند باعث ایجاد بیماری و آشفته شدن این فضا شود .

دومین مورد این است که در این دنیای امروزی که روز به روز پیشرفت میکند و مردم همه یک آپارتمان نشین شده اند ، هر فردی چه ساکن ساختمان باشد و چه نباشد برای ورود به ساختمان باید از این فضاها عبور کند.

بنابراین واجب است که ما همیشه در نظافت این فضا کوشا باشیم و عدم رعایت نظافت ساختمان در نیرو هوایی خاطره نامطلوبی از بی نظمی و عدم رعایت بهداشت ساکنین در ذهن تلقی میکند.به همین دلیل رعایت نظافت راه پله ساختمان یکی از موضوعات ضروری است که هرگز نباید نادیده گرفته شود.

نظافت شرکت در نیروی هوایی

ما به عنوان یک شرکت خدمات نظافتی شرق تهران خدمات زیادی ارائه میدهیم که یکی از آنها نظافت شرکت ها و نظافت دفتر کار میباشد.

نیاز به نظافتچی نه تنها در منزل بلکه در سازمانها و ساختمان ها نیز احساس میشود.تفاوتی نمی کند شرکت شما در کدام یک از مناطق شرق تهران واقع شده است. تیم نظافتی تمیزک با دارا بودن کادری مجرب و قابل اطمینان نظافت شرکت شما در هر نقطه ای از شرق تهران را بر عهده می گیرد.شرکت تمیزک با داشتن نیروهای متعهد و کاربلد و مطمئن این اطمینان خاطر را به شرکت ها می دهد که با حفظ حریم خصوصی از خدمات نظافتی این تیم بهره مند شوند.

توصیه‌های ایمنی در هنگام حضور نظافتچی

تک‌تک اعضای تیم نظافت ما به دقت انتخاب شده، آموزش دیده و مستمراً به روز می‌شوند تا اطمینان حاصل شود بهترین‌ها برایتان کار می‌کنند. برای اینکه آرامش خیال را به دل خانه‌های شما بیاوریم، نیروهای خدماتی دارای گـواهی عـدم سـوء پـیشینه، عدم اعتیاد، احراز هویت، مدارک فنی و سفته نزد تمیزک هستند و با اطمینان کامل به شما معرفی می‌شوند.

در هنگام حضور نظافتچی آقا، خودتان نیز در منزل یا محل کار حضور داشته باشید. برای اینکه خیالتان آسوده باشد و سوءظن پیش نیاید، اشیای قیمتی و پول نقد خود را در جای مناسبی نگهداری کنید (در معرض دید قرار ندهید)
همواره از شرکت های نظافتی معتبر نظافتچی خانم و یا آقا درخواست کنید.

سخن پایانی :

در مجموع، هرکدام از نظافتچی‌های آقا و خانم مزایای خاص خود را داشته و انتخاب بستگی به نوع و شرایط کار دارد. مشتریان باید نیازهای خود را مشخص کرده و بر اساس آن تصمیم بگیرند. استفاده ترکیبی از هر دو جنس نیز می‌تواند بازدهی بیشتری داشته باشد. در نهایت، نظافتچی حرفه‌ای، صرف‌نظر از جنسیت، کسی است که مهارت و تجربه کافی در این حرفه داشته باشد و بتواند نیاز مشتری را برآورده سازد.

درخواست نظافتچی در تمیزک

شما میتوانید برای رزرو نظافتچی از طریق رزرو آنلاین و یا تماس تلفنی اقدام کنید و با توجه به ماهیت و نوع کار و میزان ساعت و جنسیت نظافتچی درخواست خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید.کارشناسان قسمت پشتیبانی ما به طور ۲۴ ساعته میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

بعد از دریافت درخواست شما و ثبت آدرس ، طبق روز و ساعت مشخص شده نظافتچی مورد نظر در همان روز اعزام میشود تا همیار و کمک شما در انجام دادن کارهای نظافت باشد.

نظرات شما برای ما ارزشمند است😊 اگر خدماتی از شرکت تمیزک دریافت کرده اید، می توانید نظرات خود را در پایین صفحه بنویسید؟

خدمات شرکت نظافتی نیروی هوایی

 • نظافت دیوار اتاق و پذیرایی
 • شستشوی سرویس و حمام
 • نظافت پنجره و پاک کردن شیشه ها
 • نظافت آشپزخانه و سینک و کابینت
 • شستن ظروف آشپزخانه

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


ساختمان 151 8 دی 1401

سلام.
من خودم کارهام رو انجام میدم ولی بعضی وقت ها خوب مسلما کار پیش میاد و وقت نمیکنم و نظافت منزلم عقب میوفته و اون وقت دیگه نیاز به کمک دارم.
اینبار اعتماد کردم و از تمیزک درخواست نظافتچی برای نیرو هوایی کردم و واقعا فک نمیکردم اینقد نیروی نظافت کاربلد و خوب باشن.
خیلی خوشحالم که تمیزک رو پیدا کردم.ممنون

کاویانی 13 فروردین 1402

سلام.
خواستم تشکر کنم از اعزام نیروی خدماتی که برای منزلمون درخواست داده بودم. واقعا کارشون تمیز بود.
بدون شک بهترین شرکت خدمات نظافت نیرو هوایی هستید.باز هم ممنون

ساحل 24 شهریور 1402

سلام وقت بخیر . از خدمات شما بی نهایت سپاسگزارم.من واقعا از نظافتچی که برای نظافت منزل در نیرو هوایی گرفتم راضی بودم.
خدا خیرشون بده.هر چی گفتم 10 برابرشو با کیفیت تر انجام دادن.ممنون

  آقای تمیز 24 شهریور 1402

  سلام وقت بخیر.
  باعث افتخار ماست که از خدمات تمیزک در نیروهوایی استفاده کرده و راضی هستید 🙂

سمیه بوستانی 24 آبان 1402

سلام وقت بخیر.
از تمیزک میخواستم تشکر کنم بابت نظافتچی های خیلی خوبی که پریروز برای ما فرستادن. 2 نفر نیروی خیلی ماهر و کاربلد بودن که بدون اینکه ما بهشون بگیم کارشون رو به نحو احسن انجام دادن و واقعا ما کیف کردیم. من برای نظافت منزل و ساختمان در نیرو هوایی تمیزک را به همه فامیل پیشنهاد دادم.

  تمیزک 24 آبان 1402

  سلام وقت بخیر.
  باعث افتخار ماست که از خدمات تمیزک رضایت دارید. ما همیشه در خدمتیم

کاظم مناجاتی 7 بهمن 1402

اسم شما را به عنوان شرکت خدماتی در نیرو هوایی سرچ کردیم و ازتون برای نظافت منزل در نیرو هوایی نیروی آقا گرفتیم. همه حرف هایی که پشتیبانی گفتن عین حقیقت بود و نیروی فرز و کاربلدی برامون فرستاده شد که فوق العاده تمیز بود. بی نهایت از خدماتتون سپاسگزارم

نظافت منزل در نیرو هوایی با نظافتچی جوان آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۲】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-91692229

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید