نظافت منزل صادقیه با نظافتچی ماهر آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۲】

معرفی بهترین و با سابقه ترین نظافتچی آقا و خانم در صادقیه تهران توسط شرکت خدماتی معتبر در صادقیه برای نظافت منزل، نظافت شرکت و نظافت راه پله با رضایت 98% کاربران در سال 1402

درخواست خدمات
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :

۷۱۰۵۷۰۵۱ - ۰۲۱

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی 24 ساعته
نظافت منزل صادقیه با نظافتچی ماهر آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۲】

قیمت نظافت منزل در صادقیه

سرویس خدماتقیمت تومان
4 ساعت نظافتچی آقا350,000 تومان
6 ساعت نظافتچی آقا500,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا600,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا (VIP)800,000 تومان
8 ساعت نظافتچی خانم650,000 تومان
هر ساعت اضافه کار70,000 تومان
قیمت نظافت سقف آشپزخانه80,000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
350 هزارتومان
450 هزارتومان
550 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیروی کارپذیر است .
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

گارانتی خدمات ( ۱ ساعت اول رایگان )
از اعتماد شما صمیمانه متشکریم 🙂 گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است. اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

شرکت نظافتی صادقیه
تضمین کیفیت:1 ساعت اول رایگان
اعزام نظافتچی:تمام نقاط تهران
تابعیت همیار:نظافتچی ایرانی
پرداخت وجه:بعد از اتمام کار
رضایتمندی:98% رضایت مشتری
پشتیبانی همیار:8 صبح الی 12 شب

خدمات نظافت منزل در صادقیه

شرکت خدماتی نظافتی صادقیه با داشتن نظافتچی آقا و خانم قابل اعتماد و تمیزکار و داشتن سابقه چندین ساله خدمات نظافت منازل را در منطقه آریاشهر ارائه می‌دهد. این خدمات برای افرادی که نظافت منزل فوری دارند، بسیار مفید است.

در خدمات نظافت منزل، تیمی از نیروهای مجرب و حرفه‌ای نظافت ظرف مدت زمان کوتاهی (معمولاً چند ساعت) به منزل مشتری اعزام شده و با به‌کارگیری تجهیزات نظافت پیشرفته، نظافت منزل در غرب تهران را به طور کامل نظافت و مرتب می‌کنند.

خدماتی که نظافتچی آقا در صادقیه انجام می‌دهد شامل جارو کردن و شستشوی کف، نظافتچی خانم جهت نظافت آشپزخانه و شستن ظروف، نظافت حمام و سرویس بهداشتی صادقیه، نظافت آپارتمان و نظافت داخل خانه شامل نظافت پذیرایی و نظافت اتاق‌ها صادقیه، شامپوفرش کشیدن فرش‌ها و مبلمان و …است.

خدمات نظافت منزل صادقیه عبارتند از :

وظایف یک نظافتچی در صادقیه شامل خدمات زیر می باشد که به بخشی از آنها اشاره میکنیم :

 • تمام خدمات مرتبط با نظافت خانه
 • جابجایی و چیدمان لوازم منزل
 • گردگیری کلی منزل
 • نظافت حیاط و بالکن
 • شستشوی دیوار (نیروی آقا)
 • شستن و تی کشیدن کف و سرامیک ها
 • نظافت پذیرایی و اتاق ها
 • نظافت آشپزخانه، کابینت و لوازم آشپرخانه
 • نظافت و شستشوی سرویس بهداشتی و حمام
 • پاک کردن شیشه و پنجره
 • شستشوی ظروف آشپزخانه

ویژگی های یک نظافتچی خوب در صادقیه

ویژگی‌های یک نظافتچی خانه خوب را با هم مرور میکنیم :

۱- دقت بالا : یک نظافتچی خوب، سطوح، گوشه‌ها، شکاف‌ها و نقاطی که اغلب فراموش می‌شوند را به طور کامل تمیز می‌کند. کار خود را بررسی می‌کند و اثری از کثیفی و گرد و خاک باقی نمی‌گذارد.

۲- توجه به جزئیات : از تمیز کردن درزهای کاشی تا گردگیری پرده‌ها، روی انجام دقیق هر کار کوچک تمیزکاری تمرکز می‌کند.

۳- مدیریت زمان : نظافتچی خوب زمان خود را به درستی برای تمیز کردن هر خانه بر اساس برنامه و بدون عجله یا کاهش کیفیت برنامه‌ریزی می‌کند.

۴- قابل اعتماد بودن : یک نظافتچی خوب به موقع می‌آید، آنتایم میرسد و درخواست‌های مشتریان را کامل انجام می‌دهد.

۵- صداقت و امانت : نظافتچی‌های خوب اخلاقی عمل می‌کنند و از اخلاق کاری قوی برخوردارند. مشتریان می‌توانند به آن‌ها در خانه‌هایشان اعتماد کنند.

نظافت منزل صادقیه

معرفی شرکت نظافتی صادقیه

شرکت تمیزک با هدف ارائه آسایش و راحتی به مشتریان، خدمات نظافت منزل صادقیه را با همکاری متخصصین و کارگران حرفه‌ای نظافت در منطقه صادقیه تهران از جمله ( نظافتچی خانم صادقیه ) ارائه می‌دهد.

از جمله این خدمات می‌توان به نظافت فوری منزل، نظافت و شستشوی دیوار و سقف، نظافت آشپزخانه و سرویس بهداشتی، نظافت آپارتمان صادقیه و خانه‌های مسکونی شامل پذیرایی و اتاق‌ها اشاره کرد.

هدف اصلی ارائه این خدمات، فراهم کردن تجربه‌ای مطلوب برای مشتریان عزیز در منطقه صادقیه تهران است. شرکت نظافتی صادقیه با به‌کارگیری نیروهای متخصص و مجرب تلاش می‌کند خدمات نظافتی استاندارد و با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد.

در مورد شرکت‌های نظافتی منطقه صادقیه تهران می‌توانم چند نکته را عرض کنم:

 • شرکت‌های نظافتی زیادی در این منطقه فعالیت می‌کنند که انواع خدمات نظافت اماکن مسکونی، اداری و تجاری را ارائه می‌دهند.
 • از جمله شرکت‌های معتبر این حوزه می‌توان به شرکت نظافتی تمیزک، شرکت آریاپاک، و شرکت دنیای تمیز اشاره کرد.
 • این شرکت‌ها انواع خدمات نظیر نظافت روزانه، هفتگی و ماهانه، نظافت‌های سنگین و اساسی، نظافت پس از ساخت و ساز، نظافت منازل مسکونی و ویلایی و … را ارائه می‌دهند.
 • آنها دارای نیروهای مجرب و آموزش دیده بوده و از تجهیزات و مواد شوینده مناسب برای انجام کار استفاده می‌کنند.
 • قیمت نظافت منزل صادقیه در این شرکت‌ها بسته به نوع و حجم کار متغیر است اما در مجموع قیمت مناسبی دارند.
 • بهتر است قبل از انتخاب شرکت خدمات نظافت صادقیه، آنها را ارزیابی و با چند شرکت مقایسه کنید.

محله صادقیه تهران از محله های اصلی شهر تهران محسوب می شود. به همین منظور و با در نظر گرفتن سایر شرایط، تمیزک تلاش کرده است تجربه کاربری خوبی را در خدمات نظافت منزل صادقیه شهر تهران ارایه نماید.

نظافت راه پله صادقیه

خدمات نظافت راه پله در صادقیه

نظافت راه پله یکی از اجزای مهم در نظافت ساختمان است. راه پله نخستین بخشی است که هنگام ورود به ساختمان مشاهده می‌شود، بنابراین توجه به نظافت آن برای ایجاد جلوه‌ای زیبا از ساختمان ضروری است.

نظافت راه پله باید به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام شود. برای مثال، مواد شوینده مصرفی باید متناسب با جنس نرده و کفپوش راه‌پله انتخاب گردد تا از عمر مفید آن‌ها کاسته نشود. همچنین اگر کف راه‌پله فرش یا موکت است، مواد شوینده مناسب برای آن به کار می‌رود.

در نظافت حرفه‌ای راه‌پله، از مواد شوینده ضدحساسیت استفاده می‌شود. کارگر نظافتچی راه پله صادقیه با بررسی شرایط موجود، بهترین روش نظافت را ارائه می‌دهند. سرعت عمل در نظافت راه‌ پله نیز حائز اهمیت است، زیرا طولانی شدن زمان نظافت می‌تواند مزاحمت‌هایی را به وجود آورد.

در مجموع، با توجه به لزوم نظافت تخصصی و کارآمد راه‌پله‌ها، می‌توان گفت استفاده از خدمات شرکت‌های حرفه‌ای نظافت مانند نظافت راه‌پله صادقیه، انتخاب مناسبی برای مالکان و مستاجران ساختمان‌هاست.

قیمت نظافت منزل صادقیه

شرکت نظافتی صادقیه تعرفه نظافت منزل صادقیه را به صورت ساعتی محاسبه می‌کند، بنابراین هرچه مدت زمان نظافت طولانی‌تر باشد، هزینه بیشتری دریافت خواهد شد. اما نگرانی در مورد قیمت‌های نظافت با این شرکت وجود ندارد، زیرا کارگر نظافتچی منزل صادقیه شرکت تمیزک آموزش‌های لازم را دیده‌اند و با تجربه کافی، خدمات را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا ارائه می‌دهند.

هزینه نظافت منزل صادقیه به صورت ۴ ساعته و ۸ ساعته (یک روز کاری) ارائه می‌شود. قیمت ها به صورت کامل و شفاف در ابتدای صفحه سایت درج شده است.

کارگر نظافتچی منزل صادقیه

شرکت تمیزک بر اساس نوع خدمات دسته‌بندی شده‌اند تا خدمات تخصصی‌تری ارائه گردد. به عنوان مثال، نیرویی که نظافت راه‌پله انجام می‌دهد با فردی که نظافت منزل را برعهده دارد، در گروه‌های جداگانه‌ای قرار می‌گیرند. هدف از این دسته‌بندی، ارائه خدمات تخصصی و کسب رضایت مشتری است.

نتیجه گیری :

یکی از دغدغه‌های اصلی در خصوص سپردن کار نظافت منزل به افراد، موضوع اعتماد است. به همین دلیل مشتریان نمی‌توانند به راحتی هر فردی را برای نظافت منزل انتخاب کنند.

اما شرکت تمیزک با سال‌ها سابقه فعالیت در منطقه صادقیه، از معتبرترین و مورد اعتمادترین افراد برای نظافت منازل استفاده می‌کند و تضمین‌های لازم را از کلیه کارکنان دریافت کرده است.

بنابراین مشتریان می‌توانند با خیال راحت از خدمات نظافت منزل شرکت نظافتی تمیزک در منطقه صادقیه بهره‌مند شوند. این شرکت با به‌کارگیری نیروهای متعهد و کارآزموده تلاش دارد رضایت مشتریان را جلب نماید.

با تمیزک خانه ای سالم و شاد را در آغوش بگیرید

اگر به دنبال شرکت نظافتی خوب با نیروهای جوان و کاربلد هستید تمیزک به گرمی از شما استقبال میکند.همین حالا تلفن خود را بردارید و با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید و نظافتچی مد نظرتان را رزرو کنید.

نحوه ثبت سفارش و درخواست نظافتچی در تمیزک

شما میتوانید برای رزرو نظافتچی از طریق رزرو آنلاین و یا تماس تلفنی اقدام کنید و با توجه به ماهیت و نوع کار و میزان ساعت و جنسیت نظافتچی درخواست خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید.کارشناسان قسمت پشتیبانی ما به طور ۲۴ ساعته میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

جهت رزرو همین الان با ما تماس بگیرید 😊

نظرات شما برای ما ارزشمند است😊 اگر خدماتی از شرکت تمیزک دریافت کرده اید، می توانید نظرات خود را در پایین صفحه بنویسید؟

خدمات شرکت نظافتی صادقیه

 • نظافت دیوار اتاق و پذیرایی
 • شستشوی سرویس و حمام
 • نظافت پنجره و پاک کردن شیشه ها
 • نظافت ساختمان و مشاعات راه پله
 • نظافت شرکت ها و دفتر کار

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


مهدی نایینی 26 آبان 1402

سلام.
از تیم تمیزک برای فرستادن متخصص های نظافتی که پریروز برای نظافت منزل در صادقیه درخواست دادم بی نهایت سپاسگزارم. واقعا عالی بودن. همونطور که میخواستم

  تمیزک 26 آبان 1402

  سلام .تمیز کردن کار ماست.
  خدارو شکر که رضایت داشتید. ما در خدمتیم

شاکری 5 بهمن 1402

من برای نظافت منزل سمت صادقیه سفارش دادم و آقای خاکی که برامون فرستادید فوق العاده بود. خیلی آقا و خیلی تمیز بودن.ممنون از تمیزک

نظافت منزل صادقیه با نظافتچی ماهر آقا و خانم +【قیمت ۱۴۰۲】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-91692229

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید