نظافت دفتر کار در سراسر تهران با ضمانت کیفیت✔️【قیمت ۱۴۰۳】

نظافت دفتر کار به همراه قیمت نظافتچی در تهران با شرکت معتبر نظافت شرکت | رضایتمندی ۹۸% مشتری ها با نظافتچی کاربلد و ضمانت یک ساعت اول رایگان، همین حالا با یک تخمین قیمت رایگان شروع کنید!

درخواست خدمات
سفارش سریع تلفنی : 8 صبح تا 23 همین الان تلفنی سفارشت رو ثبت کن بدون زحمت
سفارش سریع تلفنی :

۷۱۰۵۷۰۵۱ - ۰۲۱

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی 24 ساعته
نظافت دفتر کار در سراسر تهران با ضمانت کیفیت✔️【قیمت ۱۴۰۳】
بهترین متخصصین نظافت در خدمت شما
نظافتچی ماهر
7
علی مفردی
همیار متخصص - 7 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
6
امیرحسین بذری
همیار متخصص - 6 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
5
یحیی خانی
همیار متخصص - 5 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
3
مصطفی ملتی
همیار متخصص - 3 سال تجربه حرفه ای

قیمت نظافت دفتر کار در تهران

سرویس خدماتقیمت تومان
نظافتچی آقا ۴ ساعتهاز 380 هزار تومان
نظافتچی آقا ۶ ساعتهاز 580 هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعتهاز 680 هزار تومان
نظافتچی آقا ۴ ساعته (VIP)از 580 هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعته (VIP)از 880 هزار تومان
هر ساعت اضافه کار70,000 هزار تومان
نظافتچی خانم-
مطمئن نیستید چند ساعت کار مناسب شماست؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
380 هزارتومان
580 هزارتومان
680 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت محل کار بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده خود نظافتچی است .
تمیزک بهترین شرکت خدمات نظافت منزل و ساختمان در تهران

نکاتی مهم که قبل از رزرو نظافتچی باید بدانید

تضمین کیفیت و امنیتبرای آسودگی خاطر شما
ضمانت نظافتچی:1 ساعت اول رایگان
تسویه حساب:بعد از اتمام کار
تابعیت نظافتچی:تمامی پرسنل ایرانی
ارائه فاکتور خدمات:فاکتور دارد
اعزام نظافتچی:به تمام نقاط تهران
مدارک احراز هویت:کارت ملی و شناسنامه
ارائه ضمانت:سفته و عدم سو پیشینه
ساعت شروع کار صبحساعت 8 یا 9 صبح
ساعت شروع کار ظهرساعت 2 یا 3 ظهر
رضایتمندی:بالای 90% رضایت مشتری
دارای گواهی معتبر:مجوز و شماره ثبت ۶۲۰۲۸۰
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس نظافت شرکت و محل کار

گارانتی خدمات ( ۱ ساعت اول رایگان )
از اعتماد شما صمیمانه متشکریم 🙂 گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است. اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

نظافت دفتر کار در سراسر تهران

نظافت دفتر کار به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه توسط شرکت خدمات نظافتی تمیزک با متخصصین حرفه ای و کاربلد در تمام نقاط تهران قابل اجرا می باشد. مهم نیست شما در گیشا هستید یا انقلاب، در غرب هستید یا شرق، در تجریش هستید یا زعفرانیه ، میتوانید روی نیروهای متخصص ما برای نظافت دفتر کار و نظافت شرکت خود حساب باز کنید:)

نظافت دفتر کار در تهران

شرکت خدمات نظافت اداری تمیزک یک شرکت نظافت اداری در تهران است که کیفیت خدمات ارائه شده برای آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما خدمات نظافت برنامه‌ریزی شده روزانه‌ای ارائه می‌دهیم که شامل خدمات نظافت اصلی اداری و همچنین خدمات نظافت جانبی برای مشتریان می‌باشد.

این خدمات شامل نظافت معمولی اداری، تمیزکاری پنجره، تمیزکاری فرش، تمیزکاری مبلمان، تمیزکاری آشپزخانه اداری و بسیاری خدمات دیگر می‌باشد که همه آنها می‌توانند بخشی از خدمات نظافت اصلی اداری باشند.

ما می‌توانیم دفتر کار شما را در اوایل صبح، طی روز یا عصر بسته به نیاز شما تمیز کنیم. ما بر اساس برنامه‌ای که مناسب شماست، حال میتونه هفتگی باشه یا دوهفته یکبار یا ماهی یکبار بر اساس نیاز شما نظافت انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم با ایجاد حداقل اخلال، محیطی کاملاً تمیز و بدون لک ایجاد کنیم.

نکته مهم : تمیزک در راستای تعهد و گارانتی خدمات خود فقط از نیروی کاربلد و با تجربه برای نظافت دفتر کار در تهران استفاده میکند.

شرکت نظافتی تمیزک آماده ارائه خدمات نظافتی برای محیط‌های اداری و دفاتر کار با انعقاد قراردادهای کوتاه مدت و بلندمدت است. این شرکت می‌تواند بر اساس نیاز مشتری، نیروهای تمام‌وقت یا پاره‌وقت را برای نظافت اداری در روزهای مشخصی از هفته اعزام کند.

با همکاری با تمیزک، دغدغه نظافت دفتر کار از دوش شما برداشته می‌شود و نظافتچی برای دفتر کارمحیطی همیشه تمیز و بهداشتی خواهید داشت.

نظافت دفتر کار توسط نظافتچی آقا

وظایف نظافتچی برای دفتر کار

خدمات نظافت روزانه منظم اداری ما شامل موارد زیر میشود :

 • نظافت، گردگیری و ضدعفونی میزها، نواحی پذیرایی، اتاق های جلسه
 • نظافت سرویس بهداشتی و آشپزخانه
 • جارو کشی و نظافت لکه های فرش
 • تمیز کردن و چربی زدایی اجاق گاز
 • ضدعفونی دستگیره ها، دکمه ها و تلفن ها
 • تمیز کردن درها و دیوارها
 • نظافت شیشه و پنجره ها
 • تأمین ملزومات مصرفی مانند کیسه زباله و خوش بو کننده هوا
 • سایر خدمات نظافت اداری مانند شستشوی فرش و کفسابی هر زمان که لازم باشد.

خدمات نظافت اداری و تجاری

ما خدمات نظافت تجاری حرفه‌ای را در تهران و حومه آن ارائه می‌دهیم. صرف‌نظر از اندازه و مقیاس مکان، ما مهارت‌ها و تخصص لازم برای ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات نظافتی با کیفیتی فراتر از انتظارات شما را داریم.

ما لیست نظافت رایگانی را بر اساس نیازهای شما، کارکنان و ساختمان طراحی می‌کنیم. این بخشی از خدمات ماست!

شرکت خدمات نظافت اداری تمیزک استانداردهای بسیار بالایی دارد، به همین دلیل این‌قدر محبوب است. تیم ما ماهر، باتجربه و دائماً در حال آموزش هستند وآنها می‌دانند کیفیت نظافت دفتر کار برای ما مانند شما مهم است و هر روز تلاش می‌کنند این را ثابت کنند!

چرا شرکت نظافتی تمیزک؟

شرکت خدمات نظافتی اداری تمیزک به کیفیت بالای نظافت، کارکنان قابل اعتماد و سرویسی فراتر از حد انتظار شهرت دارد.

این شرکت بیش از 5 سال است که تأسیس شده و ما در کارکنان خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم و آنها نیز با وفاداری و اخلاق کاری قوی آن را جبران می‌کنند. ما در آموزش و تجهیزات سرمایه‌گذاری می‌کنیم و این ما را بالاتر از بسیاری از رقبا قرار می‌دهد.

چنین سرمایه‌گذاری‌ای، بهترین نظافتچی‌ها را جذب می‌کند، که همین دلیل محبوبیت خدمات ما است.

ما همچنین انعطاف‌پذیر هستیم. در حالی که ما طبق قرارداد کار می‌کنیم، این قراردادها شامل انعطاف‌پذیری برای اضافه کردن یا تغییر خدمات در صورت نیاز است. ما درک می‌کنیم که کسب و کار مدام در حال تغییر است و شما نیاز به پیمانکارانی دارید که حاضر باشند با شما تغییر کنند. این همان چیزی است که ما ارائه می‌دهیم.

توصیه های یک کارمند نمونه برای نظافت دفترکار در طول روز

نظافت دفتر کار در تهران

ما این توصیه ها را از زبان یک کارمند نمونه و منظم برای شما فراهم کرده ایم که به شرح ذیل می باشد:

به عنوان یک کارمند منظم که همیشه تمیزی را رعایت میکنم، توصیه هایم برای نگهداری محیط تمیز در طول روز کار به این شرح است:

 • من همیشه سعی می کنم میز کارم را در پایان روز مرتب کنم و وسایل اضافی را جمع کنم. این باعث می شود فردا صبح وقتی به محل کار می آیم، میز تمیز و مرتبی داشته باشم.
 • من از لیوان و بشقاب های یکبار مصرف استفاده می کنم تا ظروف کثیف روی میزم جمع نشود. همچنین کاغذها و اسناد اضافی را در پایان روز دور می ریزم.
 • من سطل زباله میزم را به طور مرتب خالی می کنم تا از انباشته شدن زباله ها و انتشار میکرب و کثیفی جلوگیری شود. لیوان و ظروف مصرفی را هم بلافاصله می شویم تا جمع نشوند.
 • همچنین سعی می کنم کف اتاق کارم را در پایان روز جارو کنم تا همیشه تمیز باشد. برای تمیز کردن وسایلی مثل تلفن و کیبورد هم برنامه منظمی دارم.

امیدوارم با رعایت این نکات ساده، بتوانم محیط تمیز و بهداشتی در طول ساعات کار داشته باشم.

ما همچنین خدمات زیر را ارائه می‌دهیم :

 • قراردادهایی که می‌تواند شامل انواع مختلف نظافت تجاری باشد
 • ساعات کاری انعطاف‌پذیر برای تناسب با برنامه شما
 • کارکنان آموزش دیده و بیمه شده
 • قیمت‌های رقابتی با تأکید بر کیفیت
 • نظافت اداری برنامه‌ریزی شده در تمام نقاط تهران

اگر به دنبال نظافت دفتر کار و نظافتچی کارآمد و قابل اعتماد در شهر تهران هستید، با شرکت خدمات نظافت اداری تمیزک برای استعلام قیمت رایگان تماس بگیرید!

نظافت دفتر کار و شرکت در تهران

آبدارچی ساعتی برای نظافت روزانه اداره

نظافت روزانه اداری می‌تواند شامل نظافت و گردگیری میزها، خالی کردن سطل زباله‌ها، نظافت و ضدعفونی سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه‌ها و جارو کشی باشد.

اگر دفتر شلوغی دارید ممکن است نظافت روزانه یخچال‌های اداری، کاشی‌های سرویس بهداشتی و نظافت درهای شیشه‌ای و یا دیوارها را نیز انتخاب کنید که این بستگی به بودجه و نیازهای شما دارد.

شما ممکن است به یک آبدارچی ساعتی حتی برای ۴ ساعت در روز یا هفته در طول ساعات اداری برای انجام مجموعه‌ای از وظایف از آماده‌سازی ناهار تا آماده‌سازی و جمع‌آوری اتاق‌های جلسه نیاز داشته باشید.

همچنین دسترسی به مجموعه‌ای از خدمات اضافی مانند تمیزکاری فرش تا شستشوی شیشه و خدمات بهداشتی سرویس‌های بهداشتی را خواهید داشت که می‌توانند در فواصل منظم زمانی برنامه‌ریزی شوند یا به صورت درخواستی هوشمند ارائه گردند.

هرچه نیازهای نظافت روزانه اداری و بودجه شما باشد، شرکت خدمات نظافت اداری تمیزک در اینجا حضور دارد تا برنامه نظافت روزانه اداری را تعریف و به طور قابل اطمینانی برای کسب و کار شما در تهران ارائه کند.

نظافت دفتر کار توسط نظافتچی حرفه ای

نحوه ثبت سفارش و درخواست نظافتچی در تمیزک

شما میتوانید برای رزرو کارگر نظافت دفتر کار از طریق تماس تلفنی با شماره های موجود در سایت اقدام کرده و با توجه به ماهیت و نوع کار و میزان ساعت و جنسیت نظافتچی درخواست خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید. کارشناسان قسمت پشتیبانی ما از ۸ صبح تا ۱۱ شب میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

برای دریافت خدمات نظافتچی دفتر کار در تهران با شماره  ۷۱۰۵۷۰۵۱-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱  تماس بگیرید .

مشتاق شنیدن صدای شما هستیم 🙂

جهت رزرو همین الان با ما تماس بگیرید 😊

سوالات متداول :

چرا نظافت روزانه دفتر کار مهم است؟

ثابت شده است که داشتن یک دفتر تمیز باعث بهبود روحیه و بهره وری تیم شما می شود. خدمات نظافت تجاری و نظافت روزانه تمیزک می تواند اطمینان حاصل کند که کارکنان شما هر روز به یک محیط کاری خوب وارد می شوند.

آیا باید لوازم نظافت را تهیه کنم؟

بله. شرکت نظافتی تمیزک، لوازم نظافتی را همراه متخصصین خود اعزام نمیکند، چون آوردن لوازم نظافت (طی، جارو و …) در رفت و آمد نیرو اخلال ایجاد میکند و امکانپذیر نمیباشد.

هزینه نظافت دفتر چقدر است؟

هزینه نظافت دفتر به عوامل مختلفی مانند اندازه، مکان، ساعات مورد نیاز و تعدادی از عناصر دیگر بستگی دارد. هر دفتر یک قیمت مناسب دریافت می کند که شامل قیمت مقرون به صرفه بر اساس نیازهای دفتر شما می شود که برحسب ساعت های کاری ۴ ساعته و ۸ ساعته می باشد.

آیا هزینه ی رفت و آمد نیروی نظافتچی بر عهده مشتری است؟

خیر، هزینه ایاب ذهاب بر عهده خود نظافتچی می باشد ولی اگر کار نظافت از ساعت ۹ شب به بعد هم ادامه داشته باشد، مشتری موظف است هزینه ی برگشت نیرو را پرداخت کند.

چه تضمینی بابت خدماتتان ارائه میدهید؟

این نکته را به یاد داشته باشید که وقت شما برای ما مهم است، ما هرگز وقت شما را با فرستادن نیروی نابلد هدر نمیدهیم.ولی اگر احیانا در یک ساعت اول کار از نظافتچی رضایت نداشتید می‌توانید با پشتیبانی شرکت تماس گرفته و نیرو خدماتی را با یک نیروی دیگر تعویض کنید. پشتیبانی ما در طول سفارش همواره در دسترس و آماده خدمت رسانی به شما است. در صورت بروز هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید.

نظرات شما برای ما ارزشمند است😊 اگر خدماتی از شرکت تمیزک دریافت کرده اید، می توانید نظرات خود را در پایین صفحه بنویسید؟

خدمات نظافت دفتر کار

 • جارو کردن و تمیز کردن کف، موکت و پارکت
 • گردگیری و تمیز کردن مبلمان مانند میز
 • نظافت آشپزخانه، یخچال و وسایل مربوطه
 • جمع آوری زباله ها و خالی کردن سطل ها
 • شستشوی سرویس و حمام

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • برای نظافت محل کار فقط نیروی آقا اعزام میشود.
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت دفتر کار تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


شرکت پندار گستر 12 فروردین 1403

برای نظافت دفتر کار از همکاران شما درخواست نیرو کردیم و بسیار راضی هستیم و قرار شده هر هفته شنبه ها برای نظافت بیان.
ممنون از پشتیبانی و نیروهای خوبتون

سمیه زمانی 23 اردیبهشت 1403

سلام
آقای ملتی انسان با اخلاق و وارد به کارشون هستند.
ما از خدمات ایشان راضی بودیم و به دیگران هم توصیه میکنیم. باتشکر

نظافت دفتر کار در سراسر تهران با ضمانت کیفیت✔️【قیمت ۱۴۰۳】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-77451613

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید