خدمات حرفه‌ای نظافت منزل در نیاوران✔️【قیمت ۱۴۰۲】

ما در تمیـزک نظافتچی های مهربان و ماهری را استخدام و آموزش می دهیم که متعهد به درخشش منزل شما در نیاوران هستند. گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است تا اطمینان حاصل شود که صفر تا صد خانه شما بدون هیچگونه عیب و ایراد تمیز شده است.

درخواست خدمات
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :
سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته :

۲۲۲۹ ۹۱۶۹ (۰۲۱)

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی 24 ساعته
خدمات حرفه‌ای نظافت منزل در نیاوران✔️【قیمت ۱۴۰۲】

قیمت نظافت منزل در نیاوران

سرویس خدماتقیمت تومان
4 ساعت نظافتچی آقا350,000 تومان
6 ساعت نظافتچی آقا450,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا550,000 تومان
8 ساعت نظافتچی خانم650,000 تومان
8 ساعت نظافتچی آقا (VIP)800,000 تومان
هر ساعت اضافه کار70,000 تومان
قیمت نظافت سقف آشپزخانه80.000 تومان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
350 هزارتومان
450 هزارتومان
550 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نیروی کارپذیر است .
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

نظافت منزل در نیاوران

بهترین شرکت خدماتی در نیاوران که همیشه آرزویش را داشتید

ما طیف گسترده ای از خدمات نظافت حرفه ای در نیاوران را ارائه می دهیم که شامل نظافت منزل و محل کار و ساختمان و راه پله می باشد .

تمامی پرسنل نظافت ما در سطح حرفه ای بوده و با دقت انتخاب و آموزش داده شده‌اند. با بیش از 5 سال تجربه در ارائه خدمات پاکسازی، رضایت مشتریان ما ۱۰۰٪ تضمین شده است. ما گزینه‌های زمانبندی انعطاف‌پذیری را به شما ارائه می‌دهیم .

شما می‌توانید به راحتی از طریق وبسایت و یا تماس با ما زمان نظافت خود را رزرو کرده و پس از هر بار نظافت، نظرات و بازخوردهای خود را برای ما ارسال کنید.

گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است تا اطمینان حاصل شود که صفر تا صد خانه شما بدون هیچگونه عیب و ایراد تمیز شده است . اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

بهترین شرکت خدمات نظافت در نیاوران

رضایت شما در شرکت خدمات نظافت تمیزک، تضمین شده است. ما کارمندان متخصص خود را با دقت انتخاب و به‌طور کامل آموزش می‌دهیم تا خدمات نظافت منزل، محل کار و ساختمان شما در نیاوران به صورت یکنواخت و همیشگی انجام شود.

پرسنل حرفه‌ای ما از لحاظ هویت شناختی و اخلاق و رفتار و عملکرد کیفی فیلترهای تایید صلاحیت را گذرانده اند و رضایت شما گارانتی می‌شود. اگر راضی نبودید، لطفاً ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما به سرعت و بدون هزینه اضافی به رفع مشکلات شما می‌پردازیم.

شرکت خدماتی نیاوران

نظافت منزل یکی از کارهای روزمره است که برای حفظ سلامت و راحتی خانواده بسیار مهم است. اگرچه بسیاری از مردم این کار را به صورت خودجوش و خودمونی انجام می‌دهند، اما در برخی موارد، به دلیل مشغله روزانه و عدم وقت کافی، انجام نظافت منزل به شرکت‌های نظافتی سپرده می‌شود.

شرکت‌های خدمات نظافتی در نیاوران، خدمات خود را به صورت منظم و بر اساس نیاز مشتریان ارائه می‌دهند. خدمات نظافتی ممکن است شامل جمع آوری زباله، شستشوی کف، شستشوی پنجره‌ها، پاکسازی چرم و مبلمان، شستشوی فرش، پاکسازی سرویس‌های بهداشتی، تمیز کردن کابینت‌ها و غیره باشد.

همچنین، این شرکت‌ها از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده برای ارائه خدمات خود از جمله نظافت شرکت در نیاوران و نظافت ساختمان در نیاوران استفاده می‌کنند.

نظافت منزل در نیاوران: همه چیز درباره خدمات نظافت

نیاوران، یکی از مناطق زیبا و مرتفع شمال تهران است که سکونت بسیاری از خانواده‌ها و مجتمع‌های مسکونی را در بر دارد. همانطور که می‌دانید، نظافت منزل یکی از مهمترین نیازهای هر خانواده است. با توجه به اهمیت آن، خدمات نظافت در نیاوران بسیار مهم و حیاتی هستند.

در این مقاله، به بررسی انواع خدمات نظافت در نیاوران، مزایا و معایب هر یک از آن‌ها، و نکاتی که باید در هنگام انتخاب خدمات نظافت در نظر داشته باشید، خواهیم پرداخت.

انواع خدمات نظافت در نیاوران

 • خدمات نظافت منزل

این خدمت شامل تمیز کردن کف‌پوش‌ها، دیوارها، پنجره‌ها، کابینت‌ها، سرویس‌های بهداشتی، و غیره می‌شود. این خدمت بسیار مورد علاقه خانواده‌هاست زیرا به دلیل انجام کار توسط نیروهای مجرب و استفاده از مواد شیمیایی مناسب، خانه شما به بهترین شکل ممکن تمیز می‌شود.

 • خدمات نظافت دفتر

این خدمت شامل تمیز کردن محیط دفتر کار، مانند رومیز‌ها، صندلی‌ها، کف‌ها، پنجره‌ها، و دیگر سطوح مربوط به دفتر کار است. این خدمت بسیار مهم است زیرا محیط کار تمیز و بهداشتی می‌تواند به افزایش کارایی و رضایت کارمندان کمک کند.

 • خدمات نظافت پایان ساخت

این خدمت پس از پایان ساخت از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا تمیز کردن منزل یا دفتر پس از پایان ساخت، می‌تواند به سرعت استقرار در محیط جدید کمک کند.

 • خدمات نظافت پنجره

این خدمت شامل تمیز کردن پنجره‌ها و درب‌ها با استفاده از مواد شیمیایی مناسب و تجهیزات ویژه است. نظافت شیشه بسیار مهم است زیرا پنجره‌ها معمولاً اولین سطحی هستند که دیده می‌شوند و تمیز نبودن آن‌ها می‌تواند اثر منفی بر ظاهر کلی منزل یا دفتر داشته باشد.

 • خدمات نظافت مبلمان

این خدمت شامل تمیز کردن مبلمان، صندلی‌ها، میزها و دیگر قطعات مبلمان است. این خدمت بسیار مهم است زیرا مبلمان، به عنوان یکی از قطعات اصلی دکوراسیون داخلی، ظاهر کلی منزل یا دفتر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مزایا و معایب خدمات نظافت :

هر یک از خدمات نظافت دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم :

کاهش زمان و تلاش شما: با استفاده از خدمات نظافت، نیازی به صرف زمان و تلاش شما برای تمیز کردن منزل یا دفتر نیست.

تمیزی بهتر: با استفاده از خدمات نظافت، به دلیل استفاده از مواد شیمیایی مناسب و تجهیزات ویژه، می‌توانید به تمیزی بهتری دست یابید.

حفظ بهداشت: با تمیز کردن منزل یا دفتر، می‌توانید بهداشت را حفظ کنید و از بروز بیماری‌ها جلوگیری کنید.

معایب خدمات نظافت :

هزینه: خدمات نظافت ممکن است هزینه بالایی داشته باشد، بسته به نوع خدمت و شرکتی که خدمات را ارائه می‌دهد.

تأثیر بر محیط زیست: استفاده از مواد شیمیایی در خدمات نظافت می‌تواند تأثیر منفی بر محیط زیست داشته باشد.

مسئولیت شرکت: با استفاده از خدمات نظافت، شما به شرکتی اجازه می‌دهید که وارد منزل یا دفتر شما شود، لذا انتخاب یک شرکت معتبر و قابل اعتماد بسیار مهم است.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید

قبل از انتخاب خدمات نظافت، بهتر است قیمت‌ها و شرایط مختلف شرکت‌ها را مقایسه کنید و از شرکتی که خدمات را ارائه می‌دهد، پرس و جو کنید که از چه نوع مواد شیمیایی استفاده می‌کنند.

قبل از استفاده از خدمات ، از شرکتی که خدمات را ارائه می‌ دهد، مدارک لازم را بخواهید. به عنوان مثال، برای خدمات نظافت منزل، باید بپرسید که آیا شرکت بیمه دارد و در صورت وقوع هرگونه خسارت، آیا مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد؟

از شرکتی که خدمات را ارائه می‌دهد، سوال کنید که آیا نیروهایی که برای انجام کار ارسال می‌کنند، مجرب و متخصص هستند یا نه ؟

قبل از استفاده از خدمات نظافت، بهتر است با شرکت توافق کنید که چه خدماتی را انجام می‌دهند و هزینه هر یک از خدمات را مشخص کنند.

در صورتی که قصد استفاده از خدمات نظافت را دارید، بهتر است در زمانی که نیروهای شرکت برای تمیز کردن منزل یا دفتر شما حضور دارند، در محل حضور داشته باشید.

در صورتی که به دنبال خدمات نظافت هستید، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که مجوز رسمی برای ارائه خدمات نظافت داشته باشد.

نتیجه‌گیری

در کل، خدمات نظافت در نیاوران بسیار مهم و حیاتی می باشد. با انجام این خدمات، می‌توانید به تمیزی، بهداشت و زیبایی منزل یا دفتر خود دست یابید. با انتخاب شرکتی قابل اعتماد و مجرب، می‌توانید از خدمات نظافت بهترین استفاده را ببرید. همچنین، با رعایت نکاتی که در این مقاله بیان شد، می‌توانید از خدمات نظافت با بهترین شرایط و قیمت استفاده کنید.

مشتاق شنیدن صدای شما هستیم 🙂

خدمات قابل ارائه نظافت در نیاوران

 • نظافت منزل و ویلا در نیاوران
 • نظافت راه پله و ساختمان در نیاوران
 • نظافت شرکت و محل کار در نیاوران
 • نظافت پنجره و پاک کردن شیشه ها
 • شستن ظروف

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


سمانه خدابخش 28 شهریور 1402

سلام.
برای نظافت منزل نیاوران از خدمات تمیزک استفاده کردم و آقایی اومدن بسیار مودب و متین که خداروشکر از لحاظ نظافت و کاربلدی درجه یک بودن. بسیا راضی هستم

  تمیزک 28 شهریور 1402

  سلام وقت بخیر.
  باعث افتخار ماست که از خدمات تمیزک استفاده کرده و راضی هستید

خدمات حرفه‌ای نظافت منزل در نیاوران✔️【قیمت ۱۴۰۲】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-91692229

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید