نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

فهرستی از وظایف نظافتچی آقا در تهران

وظایف نظافتچی آقا در تهران

امروزه بسیاری از ما در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنیم، جایی که خانواده‌های متعددی در کنار هم در یک ساختمان هستند. با این حال، زندگی پرمشغله کمتر اجازه می‌دهد زمانی برای نظافت فضاهای مشترک پیدا کنیم. نه هر فردی می‌تواند به تنهایی مسئولیت نظافت را به عهده بگیرد و نه همیشه فرصتی برای این کار هست! از این رو، استخدام کارگر نظافت منزل برای نظافت این فضاها ضرورت می‌یابد.

استفاده از نظافتچی منزل نه تنها استانداردهای پاکیزگی را در ساختمان تضمین می‌کند، بلکه خیال ساکنان را هم از بابت اعتماد و کیفیت کار راحت می‌سازد. برای پاکیزگی فضاهای بیرونی، بهتر است با نظافتچی‌های مرد که تخصص و مهارت بالایی دارند کار کنید.

با این حال، پیدا کردن نیروی مناسب و قابل اعتماد یک کار سخت است. به همین دلیل، به کارگیری نیروهای شرکتی از شرکت های معتبر نظافت منزل که از لحاظ کیفیت خدمات تضمین شده‌اند، یک راهکار منطقی به نظر می‌رسد و همچنین قیمت نظافت منزل یا محل کار نیز به مهارت و تجربه نظافتچی بستگی دارد.

چرا انتخاب نظافتچی آقا برای مشاعات تصمیمی عاقلانه است؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا استفاده از کارگر خدماتی آقا برای نظافت مشاعات و فضاهای عمومی ساختمان‌ها مناسب‌تر است:

اول اینکه کارهایی مانند جابجایی وسایل سنگین، پاکسازی حیاط، جمع‌آوری زباله و نظافت فضاهای باز معمولاً جزء وظایف سخت‌تر و طاقت‌فرساتری به شمار می‌روند که انجام آن‌ها برای خانم‌ها دشوارتر است.

دوم اینکه، کارگر خدماتی آقا معمولاً توان بدنی و قدرت جسمانی بیشتری دارند و می‌توانند وظایف سخت‌تر را به راحتی انجام دهند.

انتخاب نوع نیروی نظافت برای فضاهای مختلف یک ساختمان می‌تواند تاثیر زیادی بر کیفیت و سرعت کار داشته باشد. در حالی که همه ساکنین آپارتمان در نگهداری و پاکیزگی محیط مشترک نقش دارند، گاهی لازم است کارهای یک قسمت خاص به متخصصین ویژه آن کار واگذار شود.

برای مثال، استفاده از نیروی نظافتچی خانم برای نظافت دقیق و تخصصی بخش‌های داخلی منزل،تصمیم درست است، چرا که ممکن است این کار نیاز به دقت و توجه به جزییات ظریف‌تری داشته باشد. این در حالی است که برای پاکیزگی محیط‌های بیرونی و انجام فعالیت‌های سنگین‌تر مانند جابجایی وسایل سنگین یا نظافت ساختمان، استفاده از کارگران نظافتی آقا کارآمدتر است.

حتما بخوانید : بهترین شرکت نظافتی شرق تهران کجاست؟

شرکت تمیزک به این نکته توجه دارد و با ارائه خدمات اعزام کارگر نظافتی آقا به درب منزل یا محل کار، به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی و بدون نگرانی از بابت تضمین کیفیت کار، وظایف نظافتی سنگین‌تر را به افرادی که به خوبی در این زمینه آموزش دیده‌اند، بسپارید. این نیروهای ماهر و متبحر، با تجربه و تخصص خود تضمینی برای داشتن محیطی تمیز و دلپذیر هستند.

نظافتچی آقا چه کارهایی را انجام میدهد؟

یک نظافتچی ماهر که دوره‌های لازم را دیده باشد، ارتباط مستقیمی با رفاه و سلامتی ساکنین دارد و می‌تواند استانداردهای بالایی از پاکیزگی را برای ساختمان به ارمغان بیاورد. در صورتی که زمان کافی برای انجام کارهای نظافتی ندارید، بهتر است از خدمات یک شرکت حرفه‌ای مانند تمیزک برای درخواست کارگر نظافتچی ساختمان استفاده کنید.

کارگر ساختمون، معمولاً وظایف مختلفی را به عهده می‌گیرد که شامل موارد زیر است:

نظافت راه پله‌ها

به دلیل حجم بالای تردد، راه‌پله‌ها سریعاً کثیف و لکه‌دار می‌شوند. بخشی از مسؤولیت‌های نظافتچی آقا تمیز کردن کف راه پله‌ها با استفاده از شوینده‌های مناسب، پاک‌سازی نرده‌ها و تمیز کردن پاگرد‌ها به صورت منظم و دقیق است.
امکان دارد فهرست کارهایی که یک نظافتچی آقا انجام می‌دهد، بیشتر و تخصصی‌تر از این باشد، اما این‌ها جزو شایع‌ترین و اولیه‌ترین وظایفی هستند که از آن‌ها انتظار می‌رود.

نظافت پارکینگ

نظافت پارکینگ که به دلیل ریخت و پاش‌های روغن خودروها و سایر آلودگی‌ها، به سادگی دچار کثیفی می‌شود، نیازمند دقت و مهارت خاص نظافتچی است. نظافتچی آقا مسئول جاروکشی گسترده و تی‌کشی کف پارکینگ برای پاک کردن آلودگی‌های سطحی است و در صورت لزوم، شستشو با آب و شوینده‌های مرغوب که به خاطر این کار طراحی شده‌اند. این عمل از انباشت کثیفی برای پارکینگ جلوگیری کرده و به پارکینگ جلوه‌ای تمیز و نو تازه می‌بخشد.

کارگر نظافتچی خانم

دیوارشویی و تمیز کردن دیوارها

تمیز کردن دیوارها یکی از وظایف متداول نظافتچی آقا است که شامل پاک کردن گرد و خاک و کثیفی از دیوار می‌باشد. استفاده از نردبان یا چهارپایه برای دسترسی به بخش‌های بالایی دیوارها بخش غیر قابل اجتناب این کار است. در مقایسه با نظافتچی های خانم، معمولاً نظافتچی های آقا در این زمینه مهارت بیشتری دارند. همچنین تمیز کردن دیوارهای آشپزخانه، سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها، که نیازمند شست‌وشوی منظم و دقیق است، اغلب بر عهده کارگران نظافتی آقا است.

نظافت مشاعات و آسانسور

نظافت مشاعات و فضاهای عمومی یکی از مهمترین وظایفی است که نیروهای نظافتی آقا برعهده دارند. آنها موظف هستند کلیه بخش‌های مشترک ساختمان از جمله راه‌پله‌ها، راهروها، حیاط، پارکینگ و همچنین آسانسور را بطور کامل و دقیق تمیز و مرتب نگه دارند.

با توجه به اینکه آسانسور معمولا در معرض دید عموم قرار دارد، ضروری است نظافت کامل داخل و محفظه آسانسور همواره در وضعیت بهداشتی و مرتب نگهداری شود. کارگر نظافتچی ساختمان، با شوینده مجاز و روش‌های استاندارد، نظافت داخل کابین آسانسور را که شامل دیوارهای آسانسور، آینه ها، دکمه های طبقات و… را انجام می‌دهد تا موجب جلب رضایت ساکنین و مهمانان شود.

نظافت شیشه های ساختمان

پاکیزگی شیشه‌های یک ساختمان وظیفه‌ای است که به طور معمول به نظافتچی آقا محول می‌شود. به دلیل آلودگی هوا و حضور ریزگردها، تمیز و براق نگه داشتن شیشه های ساختمان و به ویژه شیشه‌های راه پله، کاری ضروری است و معمولاً به صورت ماهیانه پاک میشوند.

نظافت شیشه توسط نیروی ماهر آقا

با اینکه یک خانم ممکن است در نظافت عمومی داخل ساختمان مهارت داشته باشد، اما تجربه نشان داده که کارگران آقا در پاکسازی و تمیز کردن شیشه‌های بیرونی عملکرد بهتری دارند. در صورت تمایل به نظافت شیشه و برق انداختن شیشه‌های ساختمان‌های اداری یا مجتمع‌های مسکونی، توصیه می‌شود با متخصصان تمیزک تماس بگیرید. همیاران ما در این سرویس در تمام محله‌های تهران آماده‌اند تا خدمات نظافتی را به ساختمان‌های مسکونی و اداری ارائه دهند.

حتما بخوانید : راهنمای یافتن شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی خوب

قیمت کارگر نظافتچی آقا چند است؟

قیمت‌گذاری برای خدمات نظافتچی آقا می‌تواند بر اساس عوامل متعددی چون میزان تجربه کارگر، محل کار و میزان حجم وسختی کار تعیین شود. به طور کلی، دستمزدها ممکن است بر اساس ساعت، متراژ یا پروژه مشخص شود.

در مورد قیمت کارگر نظافتچی آقا، ممکن است دستمزد او کمتر از نظافتچی خانم باشد، هرچند این می‌تواند بستگی به منطقه و سرویس‌های ارایه شده داشته باشد. اغلب دستمزد کارگر نظافتی بر اساس ساعت محاسبه می‌شود و بسته به پیچیدگی و گستردگی فضایی که باید تمیز شود، ممکن است تغییراتی ببیند.

برای مثال هزینه نظافت ساختمان ۴ طبقه و هزینه نظافت ساختمان ۵ طبقه متفاوت است! و یا ساختمانی که دو طبقه پارکینگ به جای یک طبقه دارد، طبیعتاً زمان بیشتری نیاز است و ممکن است دستمزد بیشتری در نظر گرفته شود.

برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد تعرفه نظافت ساختمان و همچنین نظافت ساختمان نوساز، بهتر است مستقیم با شرکتهای نظافت ساختمان تماس بگیرید تا بر اساس نیازهای خاص شما و شرایط محل کار، نرخ دقیق ارائه شود.

اعزام نظافتچی ساختمان در تهران

تمیزک به عنوان یک شرکت خدماتی نظافتی، ارائه خدمات اعزام نظافتچی آقا باتجربه و ماهر را در تمام محله‌های تهران فراهم می‌کند. مشتریان عزیز می‌توانند با استفاده از تماس و یا رزرو آنلاین، به راحتی، در زمان و مکان مورد نیاز خود، نیروی خدماتی را درخواست نمایند و به شماره نظافتچی ساختمان دسترسی داشته باشند.

مزایای استفاده از شرکت خدمات نظافتی تمیزک:

  • اعزام نیروی باتجربه و ماهر برای نظافت
  • حضور به موقع نیرو در زمان درخواستی
  • رعایت اصول بهداشتی و ایمنی حین کار
  • کیفیت و ضمانت کاری
  • پایبندی به تعرفه‌های اعلام شده
  • امکان درخواست فوری
  • پاسخگویی سریع در صورت بروز مشکل

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت در تهران با شماره شرکت نظافتی ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت راه پله و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.


دیدگاهتان را بنویسیدبا خدمات ما
آسوده خاطر باشید