نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

بهترین شرکت نظافتی شرق تهران کجاست؟

بهترین شرکت نظافتی شرق تهران

شرکت نظافتی شرق تهران | خدمات نظافتی شرق تهران شبانه روزی

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که وقت برابر با طلاست؛ شرکت تمیزک به عنوان شرکت نظافتی شرق تهران این حقیقت را با اهمیت دادن به وقت شما نشان می‌دهد. سپردن کار نظافت به این شرکت، یعنی ارزش گذاشتن بر ساعت‌هایی که می‌توانید به جای تمیزکاری به استراحت، کار یا تفریح بپردازید.

نوستالژی نظافتی به سبک سنتی با دستمال و سطل آب ممکن است جذاب باشد، اما وقتی به تمیزی بی‌عیب و نقص و راحتی مدرن فکر می‌کنید، تمیزک همان پل ارتباطی است که خانه‌تان را از دل آشوب، به بوستانی از آرامش تبدیل می‌کند.تمیزک به عنوان بهترین شرکت نظافتی در شرق تهران با اعزام کارگر نظافت منزل و نیروی نظافتچی برای شرکت ها، توانسته 98 درصد رضایت مشتریان را جلب کند،

انتخاب تمیزک، انتخابی هوشمندانه است. یعنی به جای وقت گذاشتن صرف جارو کشیدن و گردگیری، شما زمانتان را صرف لذت بردن از زندگی و علاقه‌مندی‌هایتان می‌کنید.

محدوده شرکت نظافتی شرق تهران

شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران در محدوده منطقه فعالیت دارد. حوزه خدمات نظافتی تمیزک در شرق تهران شامل محله های تهران پارس، حکیمیه، استخر،سراج، دلاوران، هنگام، فرجام، هفت حوض، نارمک، رسالت، تهران نو، نیروی هوایی، مجیدیه، نارمک است. مناطق ۴، ۸، ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ از بخش های شرق تهران هستند. شرکت خدمات نظافتی شرق تهران در دیگر محله های تهران نیز با ارائه خدمات منطقه ای توانسته رضایت کامل مشتری را در سفارش ها کسب کند. دیگر حوزه های خدمات نظافتی تمیزک عبارتند از:

حتما بخوانید : نظافت منزل نیروهوایی

وظایف شرکت نظافتی شرق تهران

تمیزک یک برنامه منظم و دقیق را برای رسیدگی به امور نظافتی در شرق تهران در نظر گرفته است. برای این منظور اعزام کارگر نظافتچی آقا و خانم با توجه به درخواست مشتری انجام می شود. همه امور تمیزکاری داخل ساختمان و نظافت راه پله و مشاعات در حیطه کاری همیاران تمیزک قرار دارد. نظافت محل کار و منزل دو بخش مجزا در شرکت خدمات نظافتی شرق تهران است که توسط نیروهای آموزش دیده و کاربلد انجام می شود.

خدمات شرکت نظافتی شرق تهران

نظافت محل کار

ادارات واقع در شرق تهران می توانند از خدمات شرکت نظافتی شرق تهران استفاده کنند. به طور معمول کارهای نظافت شرکت ها و سازمان ها به شرکت های خدماتی سپرده می شود. نظافت محل کار از دو جنبه اهمیت دارد. اول اینکه کارمندان در محیط های کاری منظم و تمیز احساس بهتری دارند و راندمان کاری کارکنان بیشتر می شود. دیگر اینکه مراجعه کنندگان به محیط های اداری از روی ظاهر ساختمان و تمیزی راه پله و اتاق ها در مورد کسب و کارتان قضاوت می کنند. این موضوع به خصوص در شرکت های خصوصی و کسب و کارهای کوچک اهمیت بیشتری دارد و می تواند روی جذب سرمایه نیز تاثیرگذار باشد.

حتما بخوانید : نظافت منزل تهرانپارس

نظافت منزل

شرکت نظافتی شرق تهران با اعزام نیروی نظافتچی درب منزل، بخش بزرگی از دغدغه ساکنین را برطرف کرده است. بسیاری از سفارش های ثبت شده در سامانه خدمات منزل تمیزک مربوط به افراد سالمند بوده که توانایی تمیز کردن منزل را ندارند. زوج های جوان شاغل نیز بیشترین درخواست را برای نظافت منزل شرق تهران داشته اند. با توجه به تخصصی شدن کارهای نظافتی به نظر می رسد خانواده ها تمایل دارند تا از نیروهای ماهر در این زمینه کمک بگیرند. به این ترتیب وقت آزاد بیشتری را برای تفریح و رسیدگی به فرزندان به دست می آورند. ما علاوه بر شرق تهران در دیگر مناطق نیز خدمات نظافتی را ارائه می دهیم.

کارگر خانم جهت نظافت منزل

شرکت نظافتی شرق تهران برای نظافت ساختمان و فضای داخل منزل، نیروی خانم را به محل اعزام می کند. طبق تجارب قبلی خانم نظافتچی در این موارد کارایی بهتری دارد: گرد گیری اثاث منزل، شستشوی ظروف و لباس ها، اطوی لباس، نظافت اتاق خواب و داخل کمدها، تمیز کردن ظروف شکستنی، جمع و جور کردن ریخت و پاش ها و ….. کارگر خانم جهت نظافت منزل بیشترین تقاضا را در شرکت نظافتی شرق تهران دارد.

قیمت نظافتچی در شرکت خدماتی شرق تهران

کارگر آقا جهت نظافت منزل

نیروی نظافتی آقا برای شستشوی فرش و موکت، جا به جایی لوازم منزل، شستشوی دیوارها و سقف آشپزخانه می تواند کمک موثری باشد. البته برای نظافت داخل منزل همیشه نظافتچی خانم به کارگر آقا ارجح است مگر اینکه بخواهید یک نظافت کلی داشته باشید. شرکت نظافتی شرق تهران پیشنهاد می کند کارگر آقا را برای نظافت راه پله و مشاعات، انتخاب کنید. تمیز کردن کف پارکینگ، پشت بام، راه پله، حیاط و محوطه از وظایف نیروی خدماتی آقا است.

زمان کاری شرکت نظافتی شرق تهران

برای انتخاب زمان مراجعه نظافتچی آقا و خانم محدودیتی وجود ندارد. شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران به صورت ساعتی نیز کارگر را درب منزل اعزام می کند. برای نظافت مجتمع مسکونی می توانید به صورت قراردادی در بازه زمانی هفتگی یا ماهانه از خدمات نظافتچی شرکت نظافتی شرق تهران استفاده کنید. اعزام نظافتچی، آبدارچی و نیروی خدماتی برای شرکت ها به صورت توافقی و قراردادی انجام می شود. امکان اعزان نظافتچی به صورت ۴ ساعته، تمام وقت روزانه، هفتگی و ماهانه و سالیانه برای همه شرکت های واقع در شرق تهران پیش بینی شده است.

حتما بخوانید : نظافت منزل نظام آباد

قیمت نظافتچی در شرکت خدماتی شرق تهران

برای درخواست هایی که به کارگر ساعتی نیاز دارند، قیمت ها برای ۴ ساعت اول در نظر گرفته می شود. به ازای هر ساعت اضافی لازم است تا مبلغ بیشتری پرداخته شود. برای اطلاع از قیمت نیروهای نظافتچی با ما تماس بگیرید. چنانچه نیاز به نظافتچی تمام وقت و دوره ای دارید می توانید از قبل هماهنگ کنید. قراردادهای دوره ای شامل تخفیف و نرخ های متعادل تری در مقایسه با نظافتچی های ساعتی است. شرکت نظافتی شرق تهران آمادگی عقد قرارداد ماهانه و سالانه با برج های مسکونی و شرکت ها را دارد. اعزام نظافتچی آقا و خانم برای نظافت منزل و محیط کار به صورت قراردادی انجام می شود.

شرکت نظافتی شرق تهران تمیزک

در شرکت خدمات نظافتی شرق تهران نظافتچی آقا و خانم طبق سفارش مشتری، اعزام می شود. با توجه به اینکه اغلب درخواست های نظافت منزل مربوط به کارگر خانم است حتما از قبل در این مورد هماهنگی را انجام دهید. از طریق تلفن و یا سایت به صورت آنلاین می توانید سفارش خود را ثبت کنید. در زمان مورد نظر شما نظافتچی به محل اعزام می شود.

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت در تهران با شماره شرکت نظافتی ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت راه پله و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.


دیدگاهتان را بنویسیدبا خدمات ما
آسوده خاطر باشید