نظافت منزل در تهران✔️با ضمانت +【قیمت ۱۴۰۲】

ما در تمیـزک نظافتچی های مهربان و ماهری را استخدام و آموزش می دهیم که متعهد به درخشش منزل شما در تهران هستند. گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است تا اطمینان حاصل شود که صفر تا صد خانه شما بدون هیچگونه عیب و ایراد تمیز شده است.

درخواست خدمات
سفارش سریع تلفنی: ۸ صبح تا ۲۳ شب همین الان تلفنی سفارشت رو ثبت کن بدون زحمت
سفارش سریع تلفنی :

۹۱۶۹-۲۲۲۹ (۰۲۱)

نظافتچی حرفه ای تضمین خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته
نظافت منزل در تهران✔️با ضمانت +【قیمت ۱۴۰۲】
بهترین متخصصین نظافت در خدمت شما
نظافتچی ماهر
7
علی مفردی
همیار متخصص - 7 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
6
امیرحسین بذری
همیار متخصص - 6 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
5
یحیی خانی
همیار متخصص - 5 سال تجربه حرفه ای
نظافتچی ماهر
3
مصطفی ملتی
همیار متخصص - 3 سال تجربه حرفه ای

هزینه نظافت منزل در تهران

سرویس خدماتقیمت تومان
نظافتچی آقا ۴ ساعتهاز ۳۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۶ ساعتهاز ۵۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعتهاز ۶۸۰ هزار تومان
نظافتچی خانم ۸ ساعتهاز ۷۸۰ هزار تومان
نظافتچی آقا ۸ ساعته (VIP)از ۸۸۰ هزار تومان
هر ساعت اضافه کار۷۰,۰۰۰ هزار تومان
نظافت سقف آشپزخانه۸۰,۰۰۰ هزار تومان
مطمئن نیستید چند ساعت کار مناسب شماست؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان
حداقل
میانگین قیمت
حداکثر
380 هزارتومان
580 هزارتومان
680 هزارتومان
 • فراهم کردن مواد و ابزار لازم نظافت بر عهده مشتری می باشد. که شامل: طی و جارو، دستمال، سطل آب، شیشه پاک کن، شوینده (تاید، وایتکس،اسکاچ و..)
 • هزینه ایاب و ذهاب بر عهده خود نظافتچی است .
تمیزک بهترین شرکت خدمات نظافت منزل و ساختمان در تهران

نکاتی مهم که قبل از رزرو نظافتچی باید بدانید

تضمین کیفیت و امنیتبرای آسودگی خاطر شما
ضمانت نظافتچی:1 ساعت اول رایگان
تسویه حساب:بعد از اتمام کار
تابعیت نظافتچی:تمامی پرسنل ایرانی
مدارک احراز هویت:کارت ملی و شناسنامه
ارائه ضمانت:سفته و عدم سو پیشینه
اعزام نظافتچی:به تمام نقاط تهران
ساعت شروع به کار:ساعت 8 یا 9 صبح
رضایتمندی:بالای 90% رضایت مشتری
دارای گواهی معتبر:مجوز و شماره ثبت ۶۲۰۲۸۰
ثبت درخواست خدمت

توضیحات سرویس

نظافت منزل در تهران با نظافتچی جوان

نظافت منزل یکی از کارهای سخت، اما مهم در هر خانه‌ای است. بسیاری از افراد وقت و فرصت کافی برای نظافت اصولی منزل خود را ندارند و به همین دلیل به دنبال راه‌های جایگزین هستند. یکی از بهترین راه‌ها استفاده از خدمات شرکت‌های نظافتی است. به این ترتیب شما می‌توانید با کمک یک نظافتچی کاربلد در کوتاه‌ترین زمان نظافت منزلتان را انجام دهید.

گارانتی ما نشان دهنده تعهد ما نسبت به انجام درست کار است تا اطمینان حاصل شود که صفر تا صد خانه شما بدون هیچگونه عیب و ایراد تمیز شده است . اگر به هر دلیلی از تمیزی اخیر ما ناراضی هستید، ظرف ۲۴ ساعت به ما اطلاع دهید و ما برمی گردیم و آن را درست می کنیم.

مطمئن‌ترین گزینه برای انتخاب یک نظافتچی مورد اعتماد برای نظافت منزل در تهران، استفاده از خدمات یک شرکت معتبر است. تمیزک یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نظافت است که شما می‌توانید با اطمینان کامل نظافت منزلتان را به آن بسپارید.

در ادامه این مطلب به طور کامل و دقیق با خدمات این شرکت نظافتی آشنا خواهید شد.

خدمات نظافت منزل در تهران با نظافتچی کاربلد و جوان

شرکت‌های خدماتی معمولا نیروهای نظافتچی آقا و خانم را دارند و بسته به درخواست صاحبخانه و نیز متناسب با کاری که باید انجام شود، نظافتچی آقا یا خانم را برای کار اعزام می‌کنند.

بسیاری از کار‌های داخل خانه همچون شستن فرش، نظافت آشپزخانه، تمیزکردن پنجره‌هایی که راه‌دست مناسبی ندارند و دیوارشویی و… را صرفاً نیرو‌های خدماتی آقا می‌توانند انجام دهند. این نیرو‌های خدماتی باید دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشند که بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، باکیفیت‌ترین کار‌ها را انجام دهند.

نظافتچیان آقا که باید دارای مهارت و تجربه کافی نیز در این زمینه باشند، لازم است تا حتماً به طور کامل در خصوص کار‌هایی که باید انجام دهند، توجیه شده باشند.

در بسیاری از مواقع نیرو‌های خدماتی آقا ( البته تازه کار ) که توسط برخی موسسات برای مشتریان فرستاده می‌شوند، نمی‌دانند دقیقاً از کجای یک محیط باید شروع به تمیزکردن کنند و تمیزکردن به طور منطقی چقدر طول خواهد کشید. همین موضوع سبب می‌شود تا معمولاً مشتریان از درخواست نیروی آقای تنها خودداری کنند.

نکته مهم : تمیزک در راستای تعهد و گارانتی خدمات خود فقط از نیروی کاربلد و با تجربه برای نظافت منزل در تهران استفاده میکند.

بااین‌ وجود اگر میخواهید از خدمات شرکت تمیزک برای نظافت منزل در تهران استفاده کنید، با اطمینان صددرصدی و خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید و بدانید که نیرو‌های خدماتی که در شرکت نظافتی تمیزک وجود دارند، کاملاً با سبک‌کاری آشنا بوده و می‌دانند که چگونه باید یک محیط را تمیز کنند.

به‌ این‌ ترتیب دیگر نیازی نیست خودتان زمان لازم برای تمیزکردن را تخمین بزنید؛ چراکه این نیرو‌های خدماتی آقا خودشان از پس این کار برمی‌آیند.

نیروهای نظافت منزل تمیزک

کارکنان شرکت تمیزک که مسئولیت نظافت منازل شما را برعهده دارند، از میان افرادی انتخاب می‌شوند که استعداد و توانایی لازم برای این کار حساس را داشته باشند.

روند انتخاب و استخدام نیروهای نظافت منزل در شرکت ما به شرح زیر است:

 • متقاضیان همکاری پس از تماس با شرکت، مصاحبه حضوری انجام می‌دهند.
 • مدارک و مستندات لازم از آنها اخذ و بررسی می‌شود.
 • پیشینه و هویتشان نیز از طریق مراجع ذی‌ربط بررسی و تأیید می‌گردد.
 • شرکت در دوره‌های آموزشی تخصصی نیز برای همه الزامی است.
 • پس از شروع به کار نیز، عملکردشان توسط مشتریان ارزیابی می‌شود.

با توجه به روند دقیق بالا، مطمئن باشید نیروهای ما کاملا شایسته و قابل اعتماد هستند. پس درخواست نظافت منزل خود را با خیال راحت انجام دهید.

قیمت نظافت منزل در تهران بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

معمولاً قیمت نظافت منزل بر اساس مؤلفه‌های مهم و مختلفی تعیین می‌شود. هر کدام از این مؤلفه‌ها به‌ تنهایی اهمیت زیادی دارند. به همین دلیل لازم است که قبل از هر چیز مؤلفه‌های مهم تاثیرگذار بر هزینه نظافت منزل تهران را به‌خوبی بدانید و سپس اقدام به رزرو نوبت در شرکت‌های خدماتی همچون تمیزک کنید.

 • مساحت مورد نظر

اولین مورد در خصوص نظافت منزل در تهران، مساحت و متراژی است که فضای موردنظر دارد. هر قدر فضا بزرگ‌تر باشد، طبیعی است که هزینه‌های پرداخت شده برای نظافت نیز باید افزایش پیدا کنند.

نظافت منزل در تهران توسط شرکت نظافتی حرفه ای

برای درک بهتر این موضوع دو خانه را در نظر بگیرید. یکی از خانه‌ها ۴ اتاق‌ خواب و دیگری یک اتاق‌ خواب دارد. احتمالا می‌توانید حدس بزنید که زمان لازم برای نظافت در کدام مورد بیشتر است؟ بنابراین اگر مساحت موردنظر شما زیاد است، حتماً این مسئله را در زمان رزرو نظافتچی و تماس با کارشناسان تمیزک در نظر بگیرید تا تدابیر لازم برای تعداد نظافتچی و زمان لازم برای شما مد نظر گرفته شود.

 • نوع نظافت

نوع نظافتی که قرار است انجام شود نیز بسیار مهم می‌باشد. نوع نظافت تعیین می‌کند که چقدر کار نیاز است تا انجام شود. اولین مورد آن است که برخی از افراد نیاز به نظافت داخل منزل و برخی دیگر نیاز به نظافت کردن فضای خارج از منزل همچون راه پله، پارکینگ و آسانسور را دارند. علاوه‌ بر این‌ها هزینه‌های مربوط به تمیز کردن فضای داخلی منزل بیشتر از فضای خارجی است.

 • اضافه‌کاری‌

اضافه‌کاری‌ها به دو صورت می‌توانند بر روی هزینه نظافت منزل در تهران اثر داشته باشند. این مورد به دو شکل بررسی می‌شود. اولاً آن که آیا قرار است نیروی خدماتی زمان بیشتری را صرف کند و یا آن که قرار است تا کار‌های متفاوت‌ تری انجام دهد.

به طور مثال مدت‌زمان تعیین شده از سوی شرکت برای نیرو‌های خدماتی برای نظافت منزل تهران، ۴ ساعت کار است. اگر کار نیرو‌ها بیشتر از این طول بکشد، اضافه‌کاری و یا حتی دو شیفت محسوب می‌شود؛ بنابراین حتماً این موضوع را در همان ابتدا با شرکت طی کنید که تخمین شما برای مدت‌زمان لازم چقدر است!

 • نظافت عادی یا ویژه

مورد سوم نیز آن است که صرفاً نیاز به نظافت و گردگیری عادی برای نظافت منزل دارید و یا آن که تمیزکردن درب و پنجره‌ها، شستن فرش و مبلمان و موکت و… را نیز در برنامه خودتان گنجانده‌اید؟

درصورتی‌که نظافت منزل عادی باشد، طبق نرخ مصوب هزینه نظافت منزل تهران با شما محاسبه خواهد شد. اما درصورتی‌که قرار به انجام کار‌های بیشتری باشد، باید حتماً بدانید که هزینه‌های محاسبه شده برای شما بالاتر خواهد رفت.

نظافت منزل در تهران توسط کارگر حرفه‌ای

برای آن که نظافت منزل خود را توسط کارگران حرفه‌ای انجام دهید، می‌توانید به شرکت تمیزک اعتماد کنید. شما می‌توانید از طریق این شرکت هم به‌صورت تلفنی و هم به‌صورت آنلاین، خدمات موردنظر خود را رزرو کرده و از این طریق نیروی خدماتی موردنظر خودتان را درخواست دهید.

زمانی که برای رزرو خدمات با کارشناسان تمیزک تماس میگیرید، می‌توانید شرایط و خواسته‌های خود را توضیح دهید که بهترین نرخ‌ها را به شما ارائه کنند. در تمیزک معمولاً تعرفه‌ها بسیار مناسب بوده و همین موضوع سبب می‌شود که مشتریان این شرکت رضایت بالایی داشته باشند.

علاوه بر معقول و مناسب‌بودن تعرفه‌ها، نیرو‌های خدماتی نیز بسیار حرفه‌ای عمل کرده و به همین خاطر هم نتایج نهایی کار رضایت‌بخش است.

هزینه نظافت منزل در تهران و کارگر نظافت منزل

نظافت منزل می‌تواند هزینه‌های مختلفی را در بر داشته باشد. معمولاً تعرفه نظافت منزل در تهران می‌تواند متغیر باشد. زمانی که به‌عنوان یک مشتری با این شرکت تماس حاصل می‌کنید، حتماً باید این مسئله را در نظر داشته باشید که شرکت خدماتی چه قیمت و تعرفه‌هایی را به شما اعلام کرده است.

هزینه‌های کار باتوجه‌به زمان، نوع کار و حتی جنسیت کارگر مشخص می‌شود. معمولاً کارگران آقا و خانم دارای اختلاف تعرفه هستند و این موضوع نیز به‌خاطر تفاوت کار‌ها و نیرو و انرژی فیزیکی است که پرسنل مصرف می‌کنند.

خدمات نظافت منزل در تهران با قیمت مناسب و نیروی کاربلد

خدمات نظافت منزل تهران

برای نظافت منزل تهران می‌توانید از شرکت‌های خدماتی کمک بگیرید. در این میان شرکت تمیزک با پرسنل حرفه ای و کاربلد می‌تواند بهترین خدمات را با بهترین تعرفه‌ها برای نظافت منزل در شهر تهران را به شما عرضه کند. به همین خاطر است که تاکنون جزء بهترین شرکت‌های خدماتی تهران در نظر گرفته شده است.

لیستی از خدماتی که این شرکت می‌تواند ارائه کند را در این قسمت بیان کرده‌ایم.

 • تمیزکردن عادی خانه
 • گردگیری کل خانه
 • شستن فرش، پتو، قالیچه و موکت
 • جاروکشی و طی کشی
 • تمیزکردن درب و پنجره‌ها
 • تمیزکردن راهرو، آسانسور و راه‌پله‌ها
 • جابجایی وسایل
 • تمیزکردن مبل‌ سفید
 • تمیزکردن آشپزخانه
 • شستن پرده‌ها و…

علاوه بر مواردی که ذکر شد، ممکن است برخی مشتریان نیاز به خدمات بیشتری داشته باشند. برای رعایت حال این دسته از مشتریان و افزایش رفاه آنان، شرکت تمیزک خدمات بیشتری را نیز ارائه می‌کند.

فقط کافی است شما به‌عنوان مشتری در همان ابتدا به شرکت اعلام کنید که به چه نوع خدمات نظافت منزل نیاز دارید. با این کار قطعاً نیروی ماهرتری برای شما فرستاده خواهد شد و تعرفه‌های خدمات را نیز دقیق‌تر به شما اعلام خواهند کرد.

همچنین شما میتوانید از سرویس های نظافت ساختمان و نظافت شرکت و نظافت راه پله در تهران نیز استفاده نمایید.

یکی دیگر از مواردی که در خصوص خدمات ارائه شده در زمینه نظافت منزل تهران وجود دارد، مربوط به نوع ارائه خدمات می‌شود.

به طور مثال می‌توانید ساعتی و یا کنتراتی، کار‌های نظافتی را به نیرو‌های خدماتی بسپارید.

اگر از سرویس ساعتی برای نظافت منزل بخواهید استفاده کنید، باید این مسئله را بدانید که سرویس‌های ساعتی در حقیقت مربوط به ۴ ساعت کار می‌باشند. یعنی تعرفه‌های اعلام شده برای نظافت معمولی مربوط به ۴ ساعت کار است.

اگر نیروی خدماتی بیش از ۴ ساعت بماند، بایستی حتماً مقدار اضافه‌تری را پرداخت کنید. این مسئله در همان زمانی که نیروی خدماتی را درخواست می‌کنید، به شما گفته می‌شود. به همین خاطر است که معمولاً توصیه می‌شود اگر حدس می‌زنید که کار‌های نظافت خانه و محل کار شما بیشتر از ۴ ساعت طول می‌کشد، بهتر است از همان ابتدا تعداد نیروی نظافتچی بیشتری درخواست کنید و یا یک تعرفه ۸ ساعته انتخاب نمایید.

اما گاهی اوقات نیز درخواست نیروی کنتراتی را می‌دهید. این سبک از نظافت در واقع به این شکل است که شما فضای موردنظر را به نیروی خدماتی نشان داده و از او می‌خواهید تا تعرفه لازم برای تمیزکردن این فضا را به شما اعلام کند.

در این صورت دیگر مهم نیست که چند ساعت این کار طول می‌کشد، زیرا طبق تعرفه‌ای که اعلام شده است، فرد نظافتچی باید هر مقدار زمانی که نیاز است را کار کند.

بهترین شرکت نظافت منزل در تهران

حتما می‌دانید که انتخاب از بین تعداد زیاد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نظافت منزل در تهران کار ساده‌ای نیست و شما نمی‌توانید به راحتی بهترین شرکت‌ خدماتی را پیدا کنید. شما می‌توانید با کمی تحقیق و پرس‌ و جو و با بررسی نظرات و تجربیات افرادی که از خدمات نظافت محل کار و منزل برخوردار شده‌اند، بهترین گزینه را پیدا کنید.

در این میان شرکت تمیزک یکی از بهترین‌هاست که با دارا بودن مجوز رسمی و همچنین به کار گرفتن نظافتچی‌های کاربلد و باتجربه برای نظافت منزل در تهران به ارائه خدمات نظافتی می‌پردازد.

بنابراین شما می‌توانید با انتخاب این شرکت با خیالی آسوده نظافت منزل خود را به آن‌ها بسپارید و منزل خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

نیاز به کمک دارید؟

احساس غرق شدن می‌کنید؟ مشغولیت‌هایتان زیاد است و نمی‌توانید همه این کارهای تمیزکاری را انجام دهید؟ بگذارید یک تمیزکار حرفه‌ای خانه آن را برای شما انجام دهد. شرکت تمیزک سال‌ها تجربه تمیز کردن سطوح مختلف خانه‌ها را دارد و خوشحال می‌شویم این بار را از دوش شما برداریم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد خدمات تمیزکاری منزل ما بیشتر بدانید یا اولین قرار ملاقات خود را با ما هماهنگ کنید!

نحوه ثبت سفارش و درخواست نظافتچی در تمیزک

شما میتوانید برای رزرو نظافتچی از طریق رزرو آنلاین و یا تماس تلفنی اقدام کنید و با توجه به ماهیت و نوع کار و میزان ساعت و جنسیت نظافتچی درخواست خود را با اپراتورهای ما در میان بگذارید.

کارشناسان قسمت پشتیبانی ما به طور ۲۴ ساعته میزبان گرم صدای شما خواهند بود.

بعد از دریافت درخواست شما و ثبت آدرس ، طبق روز و ساعت مشخص شده نظافتچی مورد نظر در همان روز اعزام میشود تا همیار و کمک شما در انجام دادن کارهای نظافت باشد.

جهت رزرو همین الان با ما تماس بگیرید 😊

نظرات شما برای ما ارزشمند است😊 اگر خدماتی از شرکت تمیزک دریافت کرده اید، می توانید نظرات خود را در پایین صفحه بنویسید؟

خدمات قابل ارائه نظافت منزل در تهران

 • نظافت دیوار اتاق و پذیرایی
 • شستشوی سرویس و حمام
 • نظافت پنجره و پاک کردن شیشه ها
 • نظافت آشپزخانه و سینک و کابینت
 • شستن ظروف و فرش و موکت

شرایط رزرو نیرو در تمیزک

 • دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود
 • حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است
 • ثبت سفارش به معنی موافقت با شرایط و قوانین تمیزک می باشد.
 • نظافت واحد تخلیه صرفا توسط کارپذیران آقا انجام می شود
 • اگر نیرو کارش را زودتر از زمان تخمین زده شده به پایان برساند، در هزینه نظافت منزل تغییری ایجاد نمی شود.
 • لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب کارپذیر تا مبلغ ۵۰ هزار تومان می گردد
 • برای نظافت شیشه از داخل و بیرون، از سرویس نظافت شیشه که توسط متخصین شیشه انجام میشود را درخواست نمایید
 • شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود
 • کارپذیران جهت نظافت سطوح به هیچ وجه مجاز به استفاده از جوهر نمک و شوینده های اسیدی نیستند و در صورت استفاده تبعات آن بر عهده مشتری و کارپذیرخواهد بود
 • کارپذیران تمیزک احراز هویت شده و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و طی مراحل سختگیرانه فعالیت خود را شروع کرده اند ولی ممکن است همکاری کارپذیر با تمیزک مقطعی باشد، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با کارپذیران خودداری نمایید. توافقات خارج از سامانه بین کارپذیر و مشتریان محترم شامل پشتیبانی تمیزک نمی باشد

نظرات و پیشنهادات خود را بنویسید...


نازنین زهرا 27 آبان 1402

برای درخواست نیروی نظافتچی خانم چه شرایطی وجود دارد؟

  تمیزک 27 آبان 1402

  سلام وقت بخیر
  در صورت درخواست نظافتچی خانم باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. برای سفارش نظافتچی خانم از تمیزک حتما یک خانم در خانه هنگام نظافت منزل توسط نظافتچی خانم حضور داشته باشد. اگر مواردی مانند دیوارشویی، جابه جایی وسائل و شستشوی شیشه‌های پنجره در گزینه‌های سفارش نظافت منزل شما وجود دارد معقول است از نظافتچی آقا استفاده کنید تا کارها خروجی بهتری داشته باشند و شما آخر کار رضایت کافی داشته باشید.

نظافت منزل در تهران✔️با ضمانت +【قیمت ۱۴۰۲】 را شروع کنید

ثبت درخواست خدمت
سفارش و مشاوره 021-77451613

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید