نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

قیمت نظافت راه پله چقدر است؟ (دلایل ثابت نماندن قیمت)

قیمت نظافت راه پله در شمال تهران

چرا قیمت نظافت راه پله همیشه ثابت نمی ماند؟

قیمت نظافت راه پله معمولاً به صورت مساوی بین تمامی واحدهای مسکونی تقسیم می‌شود. بدین صورت که مدیر ساختمان یک قرارداد با یک شرکت نظافتی منعقد می‌کند تا کار نظافت راه پله و مشاعات را برعهده بگیرد.

سپس هزینه نظافت را بر اساس هر واحد محاسبه کرده و به طور مساوی بین تمام ساکنین تقسیم می‌کند. به این ترتیب همه ساکنین سهم مساوی در پرداخت هزینه‌های نگهداری از فضاهای مشترک دارند.

اما گاهی اختلاف نظرهایی در مورد میزان هزینه‌های دریافتی به وجود می‌آید. برخی از ساکنین احساس می‌کنند مبلغی که از آنها دریافت شده با مبالغی که از دیگر واحدها گرفته شده متفاوت است.

علت اصلی این موضوع، عدم شفافیت کافی مدیر ساختمان در اعلام جزئیات قرارداد با شرکت نظافت و همچنین میزان دقیق هزینه‌ای است که هر واحد باید پرداخت کند.

بنابراین توصیه می‌شود مدیران ساختمان به منظور جلوگیری از بروز هرگونه سوءتفاهم، جزئیات قرارداد نظافت و مبلغ دقیقی که هر واحد باید پرداخت کند را به طور کاملاً شفاف و روشن به اطلاع ساکنین برسانند.

قیمت نظافت راه پله در سال 1403 چقدر است؟

قیمت‌ها معمولاً بسته به عوامل مختلفی مانند مکان، تعداد طبقات، نوع کار مورد نیاز مثلا نیاز به نظافت پشت بام و یا دیوار و یا ساختمانی که تازه کار بنایی آن به اتمام رسیده، متفاوت است.

به طور کلی می‌توان گفت قیمت نظافت راه پله در سال ۱۴۰۳ ( نرخ پایه ) برای ۴ طبقه ۴۰۰ هزار تومان تا ۴۵۰ تومان متغیر است و به ازای پارکینگ منفی و تعداد طبقات بیشتر محاسبه می شود.

قیمت نظافت راه پله

عدم رسیدگی به وضعیت نظافتی راه پله ها نشان‌دهنده عدم توافق و هماهنگی لازم میان ساکنین است. معمولاً در آپارتمان‌هایی که از مدیریت قوی و منسجمی برخوردارند، برنامه منظم و مشخصی برای نظافت فضاهای مشاع از جمله راه پله‌ها در نظر گرفته می‌شود.

از آنجا که راه پله‌ها جزو اولین قسمت‌هایی هستند که در معرض دید مهمان ها هستند، باید حتماً نظافت و شستشوی مرتب آن‌ها جدی گرفته شود. شرکت‌های خدماتی نظافتی معمولاً تعرفه مشخصی برای ارائه خدمات دارند.

اگر به طور منصفانه نگاه کنیم، سهم هزینه هر واحد از کل هزینه نظافت راه پله‌ها، مبلغ ناچیزی خواهد بود. به عنوان مثال اگر برای تمیزکاری راه پله‌ها ماهیانه 100 هزار تومان به نظافتچی پرداخت شود و ساختمان دارای ۱۰ واحد باشد، سهم هر واحد فقط 10 هزار تومان خواهد بود. این مبلغ اندک در برابر حفظ بهداشت و نظافت مهم‌ترین و پرترددترین بخش ساختمان، اصلاً قابل توجه نیست.

قیمت نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله در تهران

تهران پر شده از ساختمان های بلند مرتبه و آپارتمان های کوچک و بزرگ. دیگر این روزها کمتر خانه های ویلایی و شخصی را در محله های تهران می توان دید. آپارتمان نشینی قوانینی دارد. در عرف رایج، تمیز کردن راه پله ها و پارکینگ و حیاط و … به صورت توافقی انجام می شود. با توجه به اینکه واحدهای زیادی در یک ساختمان زندگی می کنند،

همیشه کارگر نظافتچی برای نظافت ساختمان استخدام می شود. معمولا کارگرهای فصلی و غیر شرکتی نرخ ثابتی ندارند و به اصطلاح هر چقدر که تیغ شان ببرد، پول می گیرند. این افراد تابع نرخ اتحادیه و قوانین مشخصی نیستند. گاهی قیمت گذاری ها از روی ظاهر ساختمان و ارزش ملک انجام می شود که اصلا منطقی نیست. نرخ نظافت در جنوب تهران و شمال تهران نباید تفاوت داشته باشد.

قیمت نظافت راه پله در شمال تهران

از نظر ارزش ملک و منطقه، ساختمان های شمال تهران در وضعیت بهتری هستند. این موضوع تاثیری در هزینه های نظافتی ساختمان ندارد. اما تعداد طبقات قطعات قیمت ها را تغییر می دهد. سرویس نظافت راه پله تمیزک نرخ پایه را برای ۴ طبقه ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته است و به ازای هر طبقه اضافی تنها مبلغ ناچیز ۱۰ هزار تومان اضافه دریافت می شود.

این نرخ در نظافت راه پله شمال تهران مثل بقیه مناطق محاسبه می شود و قیمت ملک موجب افزایش قیمت ها نخواهد شد. تعداد واحدها در هر طبقه هم مشمول پرداخت هزینه بیشتری است. برای مثال قیمت تمیزکاری راه پله در یک ساختمان ۴ طبقه تک واحدی کمتر از یک ساختمان ۴ طبقه ۳ واحدی است.

نظافت راه پله ارزان

قیمت نظافت راه پله در غرب تهران

تمیز کردن راه پله ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی غرب تهران از خدمات پر تقاضا در تمیزک است. در این سرویس تهیه مواد شوینده و ابزار مناسب شستشو به عهده مشتری است. برای اینکه کارها سریع تر و طبق زمانبندی انجام شود لازم است تا از قبل نسبت به تهیه شوینده مناسب، دستمال نظافت، سطل آب، تی دسته بلند، جارو و خاک انداز، وایتکس و در صورت نیاز چهار پایه اقدام کنید.

برخی از این وسایل قابلیت چند بار استفاده را دارند و نظافتچی بارها از آن استفاده می کند. برای مثال چهارپایه ای که برای پاک کردن شیشه ها و دیوارها استفاده می شود و یا جارو و خاک انداز را یکبار می خرید اما در مورد شوینده ها اینطور نیست.

قیمت نظافت راه پله در شرق تهران

هزینه نظافت راه پله و مشاعات همیشه ثابت نیست زیرا سفارش ها یکسان نیست. برای مثال چنانچه بخواهید تمیز کردن شیشه و چارچوب پنجره و گردگیری دیوارها هم انجام شود، هزینه ها کمی بیشتر می شود. به طور معمول در نظافت هفتگی یا ماهانه راه پله ها، دیوارها و شیشه ها شسته نخواهند شد. در صورت نیاز می توانید این موارد را از طریق تماس با تمیزک درخواست کنید و با پرداخت مبلغی جزئی از خدمات بیشتری بهره مند شوید.

ثبت سفارش نظافت راهپله

برای دریافت خدمات نظافت راه پله و مشاعات و رزرو کارگر برای نظافت راه پله توسط تمیزک با شماره ۷۱۰۵۷۰۵۱-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید .


دیدگاهتان را بنویسیدبا خدمات ما
آسوده خاطر باشید