نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

۱۰ مزایای استفاده از شرکت نظافتی

شرکت نظافتی تمیزک

وقتی می‌خواهید از یک شرکت نظافتی برای مرتب‌سازی منزل و نظافت منزل کمک بگیرید، باید از خود بپرسید که مزایای واگذار کردن این کار به دیگران در مقایسه با انجام دادن آن توسط خودتان چیست؟ شاید فکر کنید آن‌ها خیلی پرهزینه هستند یا اینکه آن‌چه شما می‌دانید را نمی‌دانند، اما تقریبا هیچ‌وقت این‌طور نیست.

در زیر ما فهرستی از دلایل استفاده از یک شرکت نظافت حرفه‌ای برای مراقبت از بهم‌ریختگی‌های منزلتان تهیه کرده‌ایم.در ادامه با ما همراه باشید:

۱ – خانه‌ای تمیز در انتظار شماست

مهم‌ترین دلیل این است که اول از همه، شما خانه‌ای تمیز که خودتان و خانواده‌تان سزاوار آن هستید، خواهید داشت. همه‌ی ما زندگی‌های پرمشغله‌ای داریم و سعی می‌کنیم از یک کار به کار دیگر برسیم، پس چه زمانی برای نظافت باقی می‌ماند؟ با استخدام نظافتچی آقا یا خانم، دیگر نگران انجام این کار نخواهید بود و یکی از دغدغه‌هایتان برطرف می‌شود. در پایان روز می‌توانید به منزل بیایید و استراحت کنید یا برای روز بعد برنامه‌ریزی کنید.

۲ – حرفه ای ها این کار را انجام میدهند

وقتی هزینه خدمات را می پردازید، شخصی به منزل شما می آید که برای انجام یک کار دستمزد دریافت می کند.وقتی خودتان در حال نظافت منزل هستید، آن را یک کار خسته‌کننده و پردردسر می‌بینید و سعی می‌کنید سریع انجامش دهید. اما حرفه‌ای‌ها هرگز کاری را که برای انجام آن پول گرفته‌اند، به سرعت انجام نمی‌دهند.

نظافت‌چی‌های ما دست‌چین شده و بررسی می‌شوند. ما به رضایت شما متعهد هستیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که برایتان مناسب باشد. اگر فکر می‌کنید کسی که برای نظافت منزل در تهران آمده، چنین کسی نیست، شاید بهتر باشد شرکتی را که استفاده می‌کنید عوض کنید.

۳ – فقط اندازه نیازتان درخواست کنید

فرض کنید تعطیلات در راه است و شما خانواده ای دارید که قرار است مهمان شما شوند. آنها می آیند تا با شما بمانند و شما باید اتاق ها و سرویس حمام خود را تمیز کنید و یک گردگیری جزئی هم داشته باشید. احتمالاً می خواهید قبل از رسیدن آنها یک نظافت منزل فوری انجام دهید تا همه چیز تمیز باشد.

هنگامی که مهمانان شما رفتند، می توانید مجدد از شرکت نظافتی نظافتچی درخواست کنید و فقط نواحی را که نیاز به توجه بیشتری دارند، تمیز کنید.

۴ – وقت آزاد بیشتری خواهید داشت

یکی از بزرگترین دلایل پرداخت هزینه به کسی برای نظافت، وقت آزاد بیشتر است!

به جای اینکه هر هقته یا دو هفته یکبار برای نظافت منزل وقت صرف کنید می‌توانید آن زمان را صرف انجام کارهایی کنید که به تعویق افتاده‌اند. شاید وقت آزاد داشته باشید اما باز هم نمی‌خواهید نظافت کنید، در این صورت می‌توانید استراحت و آرامشی را که از دست داده‌اید، بازیابید. استراحت باعث می‌شود برای وظایف آینده انرژی بیشتری داشته باشید!

10 مزایای استفاده از شرکت نظافتی

۵ – از بین بردن باکتری‌ها و میکروب‌ها

با آمد و رفت اعضای خانواده، میکروب‌ها و باکتری‌های زیادی به خانه وارد و پخش می‌شوند. نگهداری خانه‌ای تمیز باعث کاهش و کم شدن این میکروب‌ها می‌شود که ممکن است باعث بیماری شما یا اعضای خانواده شوند. منزلی تمیز نه تنها سلامت‌تان را حفظ می‌کند بلکه احساس بهتری هم خواهید داشت. حتی انجام تمیزکاری‌های جزئی نیز می‌تواند میکروب‌هایی را که در چند روز جمع شده‌اند، کاهش دهد.

۵ – یک حرفه‌ای بهتر از شما تمیز می‌کند

شاید فکر کنید خانه‌تان را بهتر از یک نظافتچی حرفه ای و کاربلد می‌شناسید که احتمالاً درست است. اما در عین حال نواحی مختلفی در منزل وجود دارند که احتمالاً شما از آن‌ها غافل می‌شوید چون خودتان نمی‌خواهید آن‌ها را تمیز کنید یا از وجودشان بی‌خبرید، مثل لوسترها. به این نواحی که دسترسی سختی دارند گرد و خاک و کثیفی بیشتری جمع می‌شود. وقتی یک حرفه‌ای می‌آید، اطمینان حاصل می‌کند که همه‌چیز همیشه تمیز است.

۷ – بوی حیوانات خانگی کمتر یا از بین می‌رود

از سگ‌ها و گربه‌ها گرفته تا پرندگان و …، تمام حیوانات خانگی می‌توانند باعث بوی بد در منزل شوند. داشتن خانه‌ای تمیز بوهای ناخوشایند ناشی از حیوان خانگی را از بین می‌برد. چیزی بدتر از این نیست که مهمان‌ها وارد منزل شوند و مجبور باشند بوی بدی را تحمل کنند. نظافت منظم و مداوم منزل از بازگشت آن بوهای ناخوشایند و آزاردهنده جلوگیری می‌کند.

۸ – کارهایی که از قلم می‌افتند انجام می‌شوند

همه ما تجربه‌اش را داشته‌ایم. در نظافت بعضی کارها هستند که از انجام دادنشان طفره می‌رویم. خواه گردگیری چلچراغ ورودی یا تمیز کردن تمام دیواره‌های اطراف منزل، از آن‌ها متنفریم.

وقتی حرفه‌ای‌ها را استخدام می‌کنید، می‌توانید دقیقاً بگویید چه کاری نیاز است انجام شود و آن‌ها باید آن را انجام دهند چون در نهایت شما پول پرداخت می‌کنید. دیگر نیازی نیست وقتتان را صرف انجام کارهایی کنید که از آن متنفرید چون دیگر خودتان آن‌ها را انجام نمی‌دهید.

۹ – آنها برنامه منظمی دارند و میدانند از کجا شروع کنند

شاید شما از آشپزخانه شروع کنید و بعد از ساعتی در سراسر منزل به این‌سو و آن‌سو بپرید اما ممکن است در واقع کار دو یا سه برابری انجام دهید. وقتی نظافتچی های حرفه ای وارد منزل می‌شوند، سیستمی دارند و فهرستی از کارهایی که باید انجام شود را بر اساس درخواست شما تهیه می‌کنند.

۱۰ – حرفه‌ای‌ها می‌دانند از چه موادی روی چه سطوحی استفاده کنند

منزلتان با گذشت زمان تبدیل به خانه‌ای شده است که دوستش دارید. در آن وسایل، کاشی‌ها و مبلمان‌هایی با مواد مختلف وجود دارد، بنابراین یک ماده پاک‌کننده برای همه‌چیز کافی نیست.

همچنین نمی‌خواهید چیزی استفاده کنید که باعث خراش یا ایجاد لکه روی وسایلتان شود. آنها می‌دانند برای هر چیزی چه ماده‌ای استفاده کنند و از چه چیزهایی روی بقیه اجتناب کنند. این اطمینان می‌دهد که همه‌چیز در خانه‌تان تمیزترین حالت ممکن را داشته باشد و در شرایط کاملاً عالی باقی بماند.

نتیجه گیری :

شاید در مورد استخدام یک شرکت نظافتی برای مراقبت از خانه‌تان مردد باشید، اما امیدواریم این مطلب شما را در جهت درست هدایت کرده باشد. حتی اگر با برخی نکات این فهرست موافق نباشید، بقیه شاید برای متقاعد کردن شما به استخدام افراد مناسب برای مقابله با کثیفی و بهم ریختگی منزل کافی باشد!

می‌توانید نظافت‌چی‌های خوب را در شرق و غرب و شمال و جنوب پیدا کنید. اگر به دنبال یک نظافت‌چی حرفه‌ای در غرب تهران یا شمال تهران و یا هر جای دیگر هستید یا از نظافتچی فعلی‌تان راضی نیستید، با ما تماس بگیرید و امروز نظافتچی خود را از شرکت تمیزک رزرو کنید!

شماره تلفن شرکت خدماتی

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت در تهران با شماره شرکت نظافتی ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت راه پله و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.

منبع : goodcleanersfinder


دیدگاهتان را بنویسید


سامان 5 دی 1402

سلام.
همیشه فکر می‌کردم استفاده از شرکت نظافتی یک هزینه اضافه‌ست، اما بعد از خوندن این پست و تجربه خدمات شما، نظرم ۱۸۰ درجه تغییر کرد. ارزش هر ریالشو داشته!

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید