نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

بهترین راه برای تمیز کردن خانه چیست؟

بهترین راه برای نظافت منزل چیست

شما شایسته خانه ای خوش آب و هوا و تازه هستید که بتوانید در آن سرگرم شوید یا استراحت کنید. دانستن این که چگونه خانه خود را به سرعت تمیز کنید، یک مهارت عالی برای پیشرفت است.

اما نظافت منزل را از کجا باید شروع کنید؟ وقتش رسیده که آستین ها را بالا بزنید و تمیز کنید، در ادامه به نکاتی در تمیزک اشاره میکنیم که برای تمیز کردن سریع منزل از آنها غافل نشوید .

فرار از بی نظمی و آشفتگی خانه

نامرتب بودن خانه مانع تمیزی میشود، انبوهی از لباس‌ها که با اسباب‌بازی‌ها، عکس‌ها و کتاب‌ها مخلوط شده‌اند ، نمونه‌ای از بهم ریختگی است ، شما ابتدا باید از این بی نظمی خلاص شوید.

پاکسازی و جمع و جور کردن وسایل بیشترین تاثیر را بر ظاهر کلی خانه شما خواهد داشت. بهترین راه برای مقابله با بی نظمی این است که هر چیزی را در سر جای خود قرار دهید.

با آوردن یک کیسه شفاف تمیز, یک کیسه زباله و یک سبد بزرگ شروع کنید. اتاق به اتاق، با این سه ظرف راه بروید و درهم و برهمی ها را مرتب کنید.

حتما بخوانید : راهنمای نظافت پارکینگ

زباله ها را در کیسه زباله قرار دهید و از کیسه شفاف برای هر چیزی که دیگر به دردتان نمیخورد و می خواهید اهدا کنید استفاده کنید. هر گونه وسایل و لباس که به اتاق دیگری تعلق دارد, وارد سبد می‌شود.به عنوان مثال, اگر در اتاق نشیمن خود رخت و لباس دارید, آن را در سبد بگذارید و آن را به محل مناسب خود بیاورید تا در موقع مناسب در لباسشویی قرار دهید.

ابزارهای خود را در یک مکان جمع کنید

اگر ابزارآلات شما در یک نقطه باشد، تمیز کردن آن بسیار آسان تر خواهد بود. وقتی شروع به تمیز کردن می‌کنید، پارچه‌ها، حوله‌های کاغذی، گردگیرها، محصولات تمیزکننده، لکه‌بر و هر چیز دیگری که نیاز دارید را در یک سطل بزرگ داشته باشید تا بتوانید آن را از اتاقی به اتاق دیگر حمل کنید

لوازم نظافت منزل

ابزارهای تمیز کردن خود را تمیز نگه دارید

پس از هر جلسه تمیز کردن، دستمال‌ها و سر پاک‌کن‌ها را داخل لباسشویی بیندازید. برس ها را نیز بشویید و تمیز کنید و به طور مرتب کیسه های جاروبرقی را تعویض کنید. می توانید از جاروبرقی خود برای تمیز کردن لوازم جانبی و جاروها نیز استفاده کنید.

وقتی ابزارهای شما تازه هستند و همیشه آماده کار هستند، در زمان مناسب باز کارایی مناسبی برای تمیز کردن خواهند داشت.

نظافت را به یک فعالیت گروهی تبدیل کنید

هنگامی که بتوانید از دوستان و خانواده کمک بگیرید، تمیز کردن سریعتر انجام می شود و بسیار لذت بخش تر است. یک روز مشخصی با کل خانواده خود را برای نظافت تنظیم کنید و به همه یک کار برای تکمیل یا یک اتاق برای نظافت بدهید. هنگامی که همه کارها تمام شد، می توانید یک شب با هم فیلم ببینید و یا با هم در خانه تمیز خود استراحت کنید.
اگر تنها و مجرد زندگی می کنید، هنوز هم می توانید این فرآیند را انجام دهید.

کمی موسیقی پخش کنید یا به یک پادکست گوش دهید تا در هنگام نظافت زمان به شادی و سرعت سپری شود.

حتما بخوانید : نظافت آشپزخانه در کوتاه ترین زمان + ترفندها

یک نظافت سریع و حرفه ای رزرو کنید

حتی با این نکات تمیز کردن سریع، مرتب کردن کل خانه شما زمان می برد. شما زندگی پرمشغله ای دارید.

اگر می خواهید یک خانه حرفه ای تمیز بدون صرف وقت داشته باشید یا اگر از مرتب کردن خانه عقب مانده اید، شرکت تمیزک می تواند به شما کمک کند.

شرکت خدماتی نظافتی تمیزک خدمات سفارشی برای نیازهای شما دارد. ما می توانیم کمکهای مداوم، یک تمیز کردن عمیق یا سطحی و یا هر چیزی طبقه خواسته شما ارائه دهیم.

تیم مودب و باتجربه ما میتواند مهمان خانه های شما باشد و با سال‌ها تخصص, شما می‌توانید مطمئن شوید که پس از نظافت منزل خانه شما بوی تازگی می‌دهد و وقتی کارمان تمام شود فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت در تهران با شماره شرکت نظافتی ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت راه پله و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.


دیدگاهتان را بنویسید


اکبری 5 دی 1402

بی نهایت سپاسگزارم برای این حقایق راه های کاربردی. از امروز با دیدی تازه‌ به موضوع نظافت منزل نگاه می‌کنم و قطعا در روتین پاک‌سازی منزلم تغییراتی ایجاد خواهم کرد

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید