نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

چگونه بهترین نظافتچی منزل را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین نظافتچی منزل را انتخاب کنیم؟

نظافتچی منزل شخصی است که به صورت تخصصی، امور نظافت منزل را انجام می دهد. با توجه به مشغله کاری افراد، استخدام نظافتچی منزل برای بسیاری از خانواده ها ضروری است. اما پیدا کردن یک نظافتچی منزل خوب و معتمد، کار آسانی نیست.با توجه به شاغل بودن زوجین، لازم است تا یک نظافتچی به صورت منظم برای نظافت هفتگی و ماهانه به منزل مراجعه کند.

بسیاری از خانواده ها نمی دانند چطور یک نظافتچی خوب را استخدام کنند. اصلا از کجا می توان نظافتچی برای کارهای داخل خانه پیدا کرد؟ در این مطلب، به شما کمک می کنیم تا یک نظافتچی خوب و معتمد برای منزل خود استخدام کنید.

استخدام نظافتچی منزل

می توانید یک آگهی استخدام برای نظافتچی را در یکی از سایت های آنلاین درج کنید. اما این کار اصلا عاقلانه نیست. با چاپ آگهی صدها نفر با شما تماس می گیرند ولی هنوز نمی توانید فرد شایسته را انتخاب کنید. بزرگترین ریسک این است که یک غریبه را به داخل منزل راه دهید بدون اینکه در موردش اطلاعاتی داشته باشید. اما راه های ساده تر و البته امن تری نیز برای پیدا کردن نظافتچی منزل وجود دارد. به روش سنتی معمولا می توانید از دوست و آشنا سوال کنید. این شیوه در سالهای گذشته بیشتر رایج بود. با ورود اینترنت و سایت های آنلاین دیگر پیدا کردن یک نظافتچی کاربلد چندان دشوار نیست. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان لیست شرکت های نظافتی را دریافت کرد.

حتما بخوانید : ویژگی های کارگر نظافت منزل برای نظافت خانه

شرکت خدمات نظافتی

شرکت های نظافتی به صورت تخصصی در زمینه نظافت منزل و نظافت محل کار فعالیت دارند. این شرکت ها افراد متقاضی نظافت را استخدام می کنند. پروسه استخدام نظافتچی در تمیزک خیلی سخت گیرانه است. علاوه بر بررسی اسناد هویتی و اطلاعات شخصی، لازم است تا متقاضی برگه های سلامت خود را نیز ارائه دهد. برای اینکه نظافتچی بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد و در برخورد با صاحبخانه به درستی رفتار کند، یک دوره آموزشی کوتاه مدت فشرده برگزار می شود. به این ترتیب با خیال راحت می تواند سفارش اعزام کارگر آقا یا خانم را در تمیزک ثبت کنید. اما قبل از آن لازم است تا برخی مسائل را برای خودتان مشخص کنید.

چه انتظاری از نظافتچی منزل دارید؟

چه انتظاری از نظافتچی منزل دارید؟

هدف اینست که یک نیروی کمکی برای کمک در نظافت منزل به محل مراجعه کند. وظیفه کارگر منزل این است که طبق خواسته شما خانه را تمیز کند. آیا تصمیم گرفته اید در چه موردی از نظافتچی کمک بخواهید؟ برای مثال قرار است نظافتچی جارو کشی، پاک کردن شیشه ها، شستن سرویس های بهداشتی، تمیز کردن آشپزخانه، اتوکشی لباس ها و …. را انجام دهد. اگر نیازی به اتو کشی لباس ها نیست می توانید این بخش را حذف کنید ولی از قبل باید برنامه ریزی مشخصی داشته باشید. برای اینکه وقت طلایی را از دست ندهید از قبل لیست کارها را مشخص کنید تا نظافتچی بتواند طبق آن، کارها را انجام دهد.

حتما بخوانید : راهنمای کامل تمیز کردن فرش های سفید

مدت زمان نظافت منزل چقدر است؟

همه شرکت های نظافتی خدمات خود را به صورت ساعتی ارائه می دهند. به طور معمول برای ۴ ساعت اولیه یک هزینه پایه دریافت می شود و هر ساعت بیشتر مشمول پرداخت هزینه اضافی است. با توجه به حجم کار، ساعت حدودی نظافت منزل را مشخص کنید. در نظر داشته باشید که برخی کارها زمان بیشتری نیاز دارد. برای مثال شستن شیشه ها یا نظافت دیوارها همیشه وقت گیر تر از جاروکشی منزل است. اگر لازم است می توانید نظافتچی منزل را برای ساعات بیشتری استخدام کنید. بهتر است یک برنامه ریزی مشخص برای نظافت منزل هفتگی و ماهانه ترتیب دهید. شرکت های خدماتی نظافتی می توانند در راس ساعت مورد نظرتان یک نیروی نظافتی با تجربه را به محل اعزام کنند. در نظر داشته باشید هزینه برگشت نظافتچی منزل ، پس از ساعت 21 به عهده مشتری است.

کارگر خانم برای نظافت منزل یا نظافتچی منزل آقا؟

برای انتخاب نظافتچی خانم و آقا معیار مشخصی وجود دارد. طبق تجارب قبلی همشه نیروی نظافتی خانم برای انجام کارهای داخل منزل کارایی بیشتری دارد. کارهایی که نیاز به دقت و ظرافت بیشتری است را به خانم های نظافتچی بسپارید تا از نتیجه کار شگفت زده شوید. اما توصیه می شود برای تمیز کردن دیوارها، پاک کردن شیشه ها و به طور کلی کارهایی که لازم است با نردبان انجام شود از کارگر آقا کمک بگیرید. به این ترتیب هم در هزینه ها و هم وقت انجام کارها نظافتی صرفه جویی می شود.

بهترین نظافتچی منزل کیست؟

بهترین نظافتچی منزل کیست؟

بدون تردید بهترین نظافتچی ها شرکتی هستند. این افراد دارای ضمانت نامه هستند و در صورت بروز مشکل می توانید از پشتیبانی شرکت خدماتی بهره مند شوید. این در صورتی است که نیروهای غیر شرکتی بعد از اتمام کار، قابل دسترسی نیستند. چنانچه مشکلی پیش بیاید کسی جوابگو نیست اما اگر از تمیزک نظافتچی منزل را سفارش دهید خیال تان بابت کیفیت کاری و تعهد اخلاقی نیروهای نظافتی راحت است. همه افرادی که به عنوان نظافتچی درب منزل اعزام می شوند از نیروهای شناخته شده و همیار قابل اعتماد ما هستند. اگر از قبل طبق برنامه ریزی مشخص درخواست خود را ثبت کرده باشید، نیازی به پرداخت وجه اضافی درب منزل نیست. نظافتچی های شرکتی هرگز تقاضای دریافت مبلغ بالاتر از میزان تعیین شده را ندارند.

حتما بخوانید : نظافت منزل در تهرانپارس

شرکت خدماتی نظافتی تمیزک

برای انتخاب بهترین نظافتچی منزل با ما تماس بگیرید. اعزام نظافتچی خانم و کارگر آقا برای نظافت منزل، نظافت راه پله و مشاعات و نظافت محل کار بخشی از خدمات تمیزک در تهران است. بهترین شرکت نظافتی شمال تهران، بهترین شرکت خدماتی جنوب تهران، شرکت نظافتی معروف شرق تهران و شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران از همکاران تمیزک هستند. ما در همه ایام سال و همه روزهای هفته حتی در تعطیلات نیز فعالیت داریم. برای ثبت سفارش رایگان نظافتچی منزل منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم. تنها با یک تماس می توانید نظافتچی آقا یا خانم را برای زمان مورد نظرتان رزرو کنید.

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت در تهران با شماره شرکت نظافتی ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت راه پله و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.


دیدگاهتان را بنویسیدبا خدمات ما
آسوده خاطر باشید