نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

5 نکته مهم نظافت شرکت از حرفه ای ها

تا به حال فکر کرده اید که کارشناسان نظافت چه نکاتی را برای نظافت شرکت رعایت میکنند؟ به عنوان یک شرکت نظافتی اداری و تجاری ( تمیزک ) با انبوهی از تجربه، ما چند چیز را که در طول سال ها یاد گرفتیم اکنون خوشحال میشویم که با شما به اشتراک بگذاریم.پس با ما همراه باشید…

نکات تمیز کردن نظافت شرکت-tamizak

در اینجا 5 نکته عالی ما برای نظافت شرکت در تهران آورده شده است تا به شما کمک کند هر فضای اداری را عالی تمیز کنید.

تمیز کردن پنکه از بالا - تمیزک

از بالا شروع کنید و به سمت پایین حرکت کنید

این توصیه خوبی است چه در خانه و چه در محل کار وقتی از بالا شروع می کنید، هر گرد و غباری که ایجاد می کنید روی زمین می افتد و جارو می شود و به عبارتی دوباره کاری تعطیل!

تست جادویی با چشم

نظافت دقیق شرکت - تمیزک

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه حرفه ای ها سطوح افقی را تا این حد تمیز می کنند؟ اگر خم شوید و به سطح صاف در سطح چشم نگاه کنید، می‌توانید گرد و غبار یا کثیفی را ببینید که ممکن است دیگران از آن غافل شوند، بنا به دلایلی، هر نقطه ای که ممکن است از قلم افتاده باشد، در این زاویه بسیار بیشتر قابل مشاهده است.

جزئیات مهم هستند 

نظافت یخچال شرکت - تمیزک

جزئیات در مورد یک فضای تمیز اهمیت دارند. ممکن است متوجه نشوید که چرا یک اتاق آنقدر تمیز و مرتب به نظر می رسد، اما نکات خاصی مانند پاک کردن قرنیزها یا تمیز کردن سینک آشپزخانه می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

یکی دیگر از قسمت های کوچکی که در روحیه کارکنان تفاوت زیادی ایجاد می کند، نظافت یخچال کارکنان است. ضروری است که یخچال را مرتباً تمیز کنید.

حتما بخوانید : رابطه نظافت منزل با سلامت روان و ذهن شاداب

تازگی معطر لیمو

محصولات پاک کننده دارای رایحه لیمو

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا محصولات پاک کننده اغلب دارای رایحه لیمو هستند؟ مطالعات علمی نشان داده‌اند که وقتی مردم بوی لیمو به دماغشان میخورد، عموماً فکر می‌کنند که یک منطقه تمیز است و به احتمال زیاد سعی در حفظ آن دارند. این به این دلیل است که مردم به طور خودکار بوی لیمو را با یک فضای تمیز پیوند می دهند.

وسایل الکترونیکی را مرتباً ضدعفونی کنید

نظافت کیبورد - تمیزک

به یاد داشته باشید که لوازم الکترونیکی نیز نیاز به تمیز کردن دارند. ضدعفونی کردن رایانه ها، تلفن ها و دستگاه های کپی ضروری است، زیرا آنها بیشترین سطوحی هستند که در محل کار لمس می شوند.

برای تمیز کردن ایمن وسایل الکترونیکی، به یاد داشته باشید که از یک پارچه میکروفایبر نرم تمیز استفاده کنید.به همین دلیل، توصیه می شود آنها را با استفاده از آب مقطر با یک پارچه میکروفایبر بسیار نرم تمیز کنید.

حتما بخوانید : راهنمای کامل نظافت منزل در زمستان

در پایان این بررسی جامع، اگر در پی یک خدمات نظافتی معتبر هستید که نه تنها کیفیت و تعهد به رضایت‌مندی مشتری را به همراه داشته باشد، بلکه سلامت و امنیت شما و خانواده‌تان را نیز تضمین کند، بی‌تردید تمیزک به عنوان بهترین شرکت خدماتی نظافتی در تهران انتخابی برتر است که با دامنه‌ای گسترده از خدمات،کیفیتی لایق اعتماد شما ارائه می‌دهد.

برای صرفه‌جویی در وقت خود و داشتن آرامش خیال بیشتر، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت در تهران با شماره شرکت نظافتی ۹۱۶۹۲۲۲۹-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت راه پله و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.


دیدگاهتان را بنویسید


ساحل 15 مهر 1401

چه خوب..این نکته ها به درد من خیلی میخوره چون نظافت شرکت ما همیشه عقب می افته! ولی من خودم وقتی میبینم همه جا کثیفه دست به کار میشم و خودم همه جا رو تمیز کنم…

سیما کلانتری 5 دی 1402

همیشه فکر می‌کردم که چرا بعد از جاروبرقی کشیدن هنوز گرد و غبار روی قاب عکس‌ها باقی می‌مونه، حالا می‌فهمم نظافتچی ازشون غافل می‌شه! در نوبت نظافت محل کار از این به بعد خودم یه چک میندازم. 👌

با خدمات ما
آسوده خاطر باشید