نیاز به خدمات نظافت منزل در تهران دارید؟
همین حالا با کارشناسان تمیزک تماس بگیرید و نظافتچی آقا یا خانم مورد نظرتان را برای نظافت منزل و ساختمان خود رزرو کنید.

آمار و نظرسنجی جالب نظافت منزل در مادران شاغل

اینفوگرافی نظافت منزل

نظافت منزل از زبان مادران شاغل

این مهم است که بدانیم هنگامی که مادران شاغل هستند، چه کسی مسئولیت نظافت منزل را بر عهده می‌گیرد؟

به نقل از یک تحقیقات محلی که در کانزاس سیتی (به انگلیسی: Kansas City ) یکی از شهرهای ایالت میزوری در ایالات متحده آمریکا انجام گرفته نشان می‌دهد که حدود ۷۵ درصد مادران سعی می‌کنند از فرزندانشان برای کمک استفاده کنند، اما معتقدند که نیاز به یادآوری مداوم دارند.

در نهایت ۷۳ درصد از این مادران می‌گویند در آخر روز، خود آن‌ها مجبور می‌شوند دوباره همه چیز را جمع و جور کنند و برای روز بعد مرتب و تمیز کنند.

با این وجود، ۶۸ درصد از مادران شاغل هم از این موضوع که به اندازه کافی، خانه را تمیز نگه نمیدارند، احساس گناه می‌کنند.

چرا تمیز بودن خانه تا این حد برای خانواده‌ها اهمیت دارد؟

حدود ۶۸ درصد از مادران می‌گویند تمام تلاش خود را می‌کنند تا خانه‌ای تمیز داشته باشند زیرا این به آن‌ها حس آرامش می‌دهد. در عین حال، ۶۰ درصد از این مادران همچنان احساس خوبی نسبت به تمیزی خانه ندارند و خودشان را برای آن سرزنش می‌کنند. آن‌ها احساس می‌کنند مورد قضاوت اعضای خانواده، همسایه‌ها و مهمانان قرار می‌گیرند.

نظرسنجی جالب نظافت منزل در مادران شاغل

آیا سایر اعضای خانواده در نظافت خانه کمکی می‌کنند؟

بر اساس این تحقیق، ۵۶ درصد از مادران احساس می‌کنند یکی از وظایف مهم آن‌ها به عنوان یک مادر خوب در زندگی، تمیز نگه‌داشتن خانه است. با این حال، ۴۳ درصد از این مادران معتقدند که فرزندانشان به اندازه کافی برای کمک همکاری نمی‌کنند و ۴۰ درصد نیز می‌گویند همسرشان آنطور که باید آن‌ها را یاری نمی‌کنند!

کثیف‌ترین جای خانه کجاست؟

به گفته ۳۴ درصد شرکت‌کنندگان در این تحقیق، آشپزخانه به دلیل استفاده مستمر، انباشته شدن ظروف چرب، ریخت‌وپاش و غیره، نیازمند بیشترین توجه و مرتب کردن است و به عبارتی کثیف ترین قسمت خانه محسوب میشود و البته این منطقی است زیرا آشپزخانه در خانواده‌های شلوغ معمولاً خیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و باید به اهمیت نظافت آشپزخانه بیشتر پی برد.

حتما بخوانید : چگونه ماشین ظرفشویی را تمیز کنیم؟

راه حل تمیز نگه داشتن خانه چیست؟

مادران شاغل کار دشواری بر عهده دارند. آن‌ها معمولاً مجبورند صبح زود بیدار شوند تا بچه‌ها را برای مدرسه آماده کنند، خودشان را به محل کار برسانند و سپس کار بیشتری در خانه انجام دهند. به نظر می‌رسد این کارها شامل مرتب کردن خانه، کمک به بچه‌ها در انجام تکالیف و سپس خواباندن آن‌ها باشد. روز بعد، این چرخه دوباره تکرار می‌شود.

شاید زمانی باشد که خانواده‌های پرجمعیت با مادران شاغل، به فکر گرفتن نظافتچی آقا و یا خانم برای نظافت منزل باشند. مادران شاغل علاوه بر مسئولیت خانه، شغل خود را نیز دارند. با استخدام یک نظافتچی منزل، کمی از این بار سنگین روی دوش آن‌ها کاسته شود.

از آنجایی که به نظر می‌رسد نگرانی از تمیز نکردن خانه، ذهن مادران شاغل را درگیر می‌کند، یک کارگر نظافت منزل می‌تواند به آرامش روحی آن‌ها کمک کند. اکثر خانواده‌ها متوجه می‌شوند که با شاد بودن مادر، تمام اعضای خانواده شادتر هستند. بنابراین، به‌نظر می‌رسد استفاده از خدمات تمیزک به عنوان شرکت نظافتی تهران، پیشنهاد فوق‌العاده‌ای باشد!

منبع : برای اطلاعات بیشتر و کامل تر میتوانید به سایت منبع مراجعه نمایید.

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی

برای دریافت خدمات تخصصی نظافت منزل در تهران با شماره شرکت نظافتی ۷۱۰۵۷۰۵۱-۰۲۱ و ۷۷۴۵۱۶۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا کارگر خوب برای نظافت منزل و نظافت ساختمان و نظافت محل کار خود را رزرو کنید.


دیدگاهتان را بنویسیدبا خدمات ما
آسوده خاطر باشید